Shipbox

e-commerce, aplikacje
www.shipbox.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Shipbox pozwala każdemu stworzyć spersonalizowane opakowanie online.. Klienci mogą w pełni dostosować markę własnego opakowania detalicznego w kilka minut. Wszystko co należy zrobić to wybrać dostępny szablon opakowania, które spełniają potrzeby klienta,dostosować kolor a następnie zakupić określoną ilość. Shipbox skupia najbardziej wykwalifikowanych producentów, a klienci mogą otrzymać próbki w ciągu zaledwie 14 dni .

Jaki problem rozwiązujecie?

Projektowanie oraz zakup spersonalizowanego opakowania jako przemysł został opuszczony przez technologię. Proces projektowania i zakupów może potrwać nawet do 3-4 miesięcy, niekończące się rozmowy telefonicznych z producentami, faksowanie, mejlowanie oraz nieustającą akceptacja projektu. Shipbox przynosi przemysł w 21 wiek, przez standaryzację procesu projektowania i produkcji. Klienci mogą zaprojektować opakowanie w ciągu kilku minut , a Shipbox automatycznie przesyła zamówienie do najlepszych producentów w swojej sieci. Klienci nie muszą się już skupiać na długich negocjacjach z producentami. Shipbox obsługuje to wszystko z modelu, który jest zawsze tańsze niż podejście bezpośrednie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Produkt skierowany jest w głównej mierzy do właścicieli sklepów internetowy, usług subskrypcyjnych, ale też agencji reklamowych. Chcemy współpracować zarówno z dużymi jak i małymi firmami. Duże marki są świetne ze względów ilościowych, ale często proces trwa dłużej. Mniejsze marki też są niesamowite. Shipbox otwarty jest dla każdego kto potrzebuje spersonalizowane opakowanie

Kto stoi za projektem?

Projekt SHIPBOX rozwija grupa doświadczonych ludzi, którzy wierzą że proces produkcji opakowań musi przejść radykalne zmiany. Swoje doświadczenie zdobywają w międzynarodowych korporacjach oraz jednym z bardziej znanych polskich startupów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Shipbox ruszyło i aktualnie znajduje się w fazie testowania, w dalszym ciągu skupiamy się na doskonaleniu produktu oraz działaniach promocyjnych i marketingowych, by dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Jakie są plany rozwoju?

W niedalekiej perspektywie czasowej chcemy dostarczyć w pełni wizualnego kreatora do tworzenia opakowań w czasie rzeczywistym. Chcemy by Shpbox stał się miejscem, w którym w jednym miejscu zamówisz wszystko czego potrzebujesz do spersonalizowanej wysyłki.

Startupy

Dodaj startup