Shopinest

e-commerce
www.shopinest.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Shopinest.com to innowacyjna platforma e-commerce. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Działamy w oparciu o metodę SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa), który opiera się na technologii chmury.

Czym jest Wasz projekt?

Shopinest.com to innowacyjna platforma e-commerce. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Działamy w oparciu o metodę SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa), który opiera się na technologii chmury. Oznacza to, że klient, który decyduje się na ten spoób, dostaje gotowe rozwiązanie z kompletem funkcjonalności, które są dokładnie takie same, z jakich korzystałby w momencie zakupu tradycyjnej licencji. Przede wszystkim jednak gwarantujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne, a więc kompleksowy produkt.

Jaki problem rozwiązujecie?

Samo założenie sklepu WWW nie stanowi większego problemu, trudności pojawiają się przy zarządzaniu nim. Shopinest gwarantuje łatwość obsługi panelu administracyjnego. Dodatkowo pomagamy prowadzić działania marketingowe i generować ruch w sklepie. Stosujemy metody SEO, aktywnie działamy w mediach społecznościowych i stosujemy w praktyce liczne ułatwienia dla właścicieli sklepów oraz ich klientów. Dzięki temu nasze sklepy nieustannie sprzedają i mogą się rozwijać. Ponadto nie wiąże się to z wygórowanymi kosztami.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do wszystkich, którzy mają swój pomysł na sklep internetowy, ale nie do końca wiedzą jak rozpocząć jego realizację bez podejmowania zbyt dużego ryzyka. Założenie sklepu na platformie www.shopinest.com jest możliwe już od 9 zł/miesiąc. W związku z tym nie wiążę się to z możliwością utraty dużego kapitału. Nasze oprogramowanie jest z jednej strony bardzo nowoczesne i rozwinięte, ale z drugiej - nietrudne w obsłudze. Dzięki temu korzystać z niego mogą osoby, które od dawna prowadzą sklep internetowy oraz te, które dopiero zaczynają swoja przygodę z e-commerce.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy pasjonują się branżą e-commerce. Mamy doświadczenie, a z każdym dniem uczymy się czegoś nowego. Jesteśmy otwarci, chcemy każdego klienta traktować indywidualnie. Nawiązujemy partnerstwa z innymi firmami, by nieustannie usprawniać naszą działalność i polepszać jakość oferowanych usług.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest gotowy do użytku komercyjnego.

Jakie są plany rozwoju?

Stałe ulepszanie jakości oferowanych usług oraz nawiązanie partnerstw z firmami, z którymi chcemy podzielić się częścią obowiązków związanych z wdrażaniem sklepów internetowych.

Startupy

Dodaj startup