Skills Box

kariera i rekrutacja, lifestyle, edukacja, e-commerce
www.skillsbox.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Skills Box to projekt polegający na kreowaniu i comiesięcznej dystrybucji pierwszych polskich boxów subskrypcyjnych dla przedsiębiorczych kobiet, zawierających pakiet wyselekcjonowanych niespodzianek o tematyce samorozwojowej i biznesowej. Jesteśmy odkrywcami samorozwojowych inspiracji. Każda paczka subskrypcyjna jest efektem intensywnych poszukiwań najciekawszych Partnerów oferujących wartościowe produkty i usługi dla przedsiębiorczych kobiet. Każdy z boxów zawiera co najmniej 3 pełnowartościowe produkty.

Jaki problem rozwiązujecie?

Misją Skills Box jest dostarczanie przedsiębiorczym Polkom, które prowadzą lub planują założyć własną firmę, inspirujących produktów, narzędzi i akcesoriów wspierających samorozwój oraz planowanie i rozwój pomysłów biznesowych. Dzięki codziennie wyszukiwanej przez nas unikalnej zawartości Skills Box, nasze Subskrybentki każdy miesiąc rozpoczynają z solidną dawką biznesowych i samorozwojowych inspiracji, dostarczaną wprost do ich skrzynek pocztowych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest kierowany przedsiębiorczym Polkom w każdym wieku, przyszłym i obecnym właścicielkom firm, freelancerkom oraz wszystkim kobietom kochającym samorozwój i niespodzianki.

Kto stoi za projektem?

Skills Box rozwija się pod skrzydłami firmy doradczej Project Plan, specjalizującej się w profesjonalnej obsłudze polskich mikro i małych firm oraz organizacji pozarządowych z zakresu fundraisingu, pozyskiwania dotacji ze środków zewnętrznych oraz optymalizacji procesu zarządzania projektami.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Premiera pierwszej sprzedaży Skills Box będzie miała miejsce tuż po wakacjach 2015 r. Ruszamy już 7 września. Obecnie intensywnie poszukujemy najbardziej wartościowych Partnerów, których działalność idealnie wpisuje się w misję i wizję Skills Box. 

Jakie są plany rozwoju?

Skills Box to nie tylko dystrybucja boxów subskrypcyjnych dla przedsiębiorczych kobiet, ale przede wszystkim miejsce w sieci, będące strefą wartościowych inspiracji dla rozwoju pomysłów i projektów biznesowych, którego fundamentem jest idea kobiecego samorozwoju. Nasze plany rozwoju wiążą się zatem z rozbudową Strefy Rozwoju - platformy upowszechniającej w jednym miejscu wartościowe, polecane wydarzenia, produkty, usługi wspierające samorozwój i prowadzenie działalności gospodarczej oraz miejsca w sieci (w tym blogi), które naprawdę warto polecić przedsiębiorczym Polkom nastawionym na rozwój i zdobywanie inspiracji biznesowych.

Startupy

Dodaj startup