SmartFrigo

transport i komunikacja, społeczność
https://smartfrigo.com
Finansowanie:
fundusz, własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

SmartFrigo to międzynarodowa giełda transportowa specjalizująca się w organizowaniu oraz zlecaniu przewozów towarów wymagających temperatury kontrolowanej pojazdami typu chłodnia, mroźnia, przewozów towarów neutralnych pojazdami typu izoterma czy plandeka. Z giełdy SmartFrigo korzystają zweryfikowane firmy produkcyjne, handlowe, spedycyjne poszukujące transportu oraz firmy przewozowe oferujące wolne pojazdy z całej Europy.

Jaki problem rozwiązujecie?

SmartFrigo rozwiązuje największy problem przewoźników czyli tzw. "puste przebiegi" związane z powrotami na pusto przez możliwość znalezienia ładunku powrotnego. Dla firm spedycji, producentów oraz firm handlowych SmartFrigo oferuje możliwość obniżania kosztów transportu poprzez dostęp do setek dokładnie zweryfikowanych przewoźników i pominięcie pośredników.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Klientami SmartFrigo są firmy związane z transportem chłodniczym czyli przewoźnicy posiadający pojazdy typu chłodnia, izoterma czy plandeka, spedycje oraz firmy produkcyjne i handlowe w szczególności producenci żywności i leków.

Kto stoi za projektem?

Za rozwojem SmartFrigo stoi zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży oprogramowania dla transportu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został uruchomiony w styczniu 2012 roku. Do tej pory w SmartFrigo zarejestrowało się ponad 2200 firm z całej Europy. Miesięcznie dodawanych jest nawet 3200 ładunków.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie planujemy w szczególności: - zwiększenie aktywności użytkowników - pozyskanie kolejnych atrakcyjnych załadowców z całej Europy

Startupy

Dodaj startup