SnapBook

aplikacje
www.snapbook.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

SnapBook to nowy atrakcyjny sposób, aby wywołać swoje zdjęcia w formie 50 stronnicowego albumu, z którego każde zdjęcie możesz swobodnie wyrwać. Można więc powiedzieć że nasz produkt to dwa w jednym, zarówno album jak i indywidualne zdjęcia w formacie 10x15. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację mobilną, wybrać 50 zdjęć ze swojego telefonu, facebooka, instagrama lub dropboxa i czekać na swojego pierwszego SnapBooka. Cena to 19.99 zł z przesyłką, co czyni SnapBooka nie tylko najbardziej wygodną, ale także bezkonkurencyjną cenowo formę wywoływania swoich wspomnień.

Jaki problem rozwiązujecie?

Standardowy proces wywoływania zdjęć jest zbyt skomplikowany, drogi, wymaga od nas wielu czynności i czasu. Natomiast SnapBooka wywołasz szybko, maksymalnie prosto, cały proces złożenia zamówienia to 3 minuty.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do wszystkich ludzi którzy cenią sobie wywoływanie swoich wspomnień.

Kto stoi za projektem?

Zespół to Adrian Skiba i Patryk Mucha, studenci dwóch warszawskich uczelni, Akademii Leona Koźmińskiego i SGH.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie wzbudziliśmy bardzo duże zainteresowanie społeczne, pomimo iż nie ruszyliśmy jeszcze z reklamą SnapBook znalazł wielu fanów w całej Polsce. Projekt jest na "linii startu" więc dogrywamy wiele kwestii, które mają ułatwić życie naszym klientom oraz sprawić, by wywoływanie ich wspomnień było jak najbardziej intuicyjne, łatwe i przyjemne.

Jakie są plany rozwoju?

Wrzesień 2015 to ekspansja na rynki zagraniczne, już teraz mamy zapytania o wysyłkę w najdalsze zakątki świata więc widzimy w tym przyszłość naszej firmy. Już w tej chwili pracujemy również nad wprowadzeniem nowych produktów.

Startupy

Dodaj startup