Soundice

rozrywka
http://soundice.com/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Soundice jest aplikacją muzyczną dostępną z poziomu przeglądarki. Serwis jest całkowicie darmowy, bez limitów oraz reklam podczas słuchania muzyki. Posiada gotowe playlisty radiowe, ale daje także możliwość stworzenia własnej.

Czym jest Wasz projekt?

Soundice jest aplikacją muzyczną dostępną z poziomu przeglądarki. Serwis jest całkowicie darmowy, bez limitów oraz reklam podczas słuchania muzyki. Posiada gotowe playlisty radiowe, ale daje także możliwość stworzenia własnej. Dostępna jest również stale powiększająca się baza artystów wraz z ich najpopularniejszymi utworami.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nie chcemy zbyt długo szukać muzyki. Chcemy mieć gotowe playlisty do odtworzenia i łatwą możliwość wyszukiwania piosenek. Soundice daje tę możliwość wraz z dostępem do prawie każdego utworu na świecie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do osób słuchających muzyki w domu czy w pracy, szukających gotowych do odtworzenia playlist i piosenek. To serwis również dla osób chcących tworzyć własne playlisty dzięki dostępowi do jednej z największych baz muzycznych, którą oferuje Youtube.

Kto stoi za projektem?

Za projekt odpowiedzialni są Marcin Sadowski i Hubert Kowalczyk.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Niedawno uruchomiliśmy publiczną wersję beta. Jesteśmy na etapie budowania bazy użytkowników. Platforma jest gotowa, większość planowanych na początku funkcji została wdrożona, ale wciąż pracujemy nad nowymi.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy dodawanie nowych funkcjonalności, które będą usprawniały użytkowanie serwisu i pomagały zbierać coraz większą grupę użytkowników. Kolejnymi krokami, które mają nam w tym pomóc to przygotowanie aplikacji mobilnej i TV.

Startupy

Dodaj startup