Spedytorek

transport i komunikacja
www.spedytorek.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Spedytorek.pl jest tablicą spedycyjną, która łączy użytkowników pracujących w jednej firmie. Dzięki zastosowaniu „one board”, każdy użytkownik pracuje na swojej tablicy online, dzięki której wszyscy współpracownicy widzą jego prace, a on pracę wykonaną przez kolegów. Wszystko to dzięki możliwości jaką daje wspólna tablica w firmie. Spedytorek sprawia, ze pozyskane zlecenia umieszcza się w jednym miejscu i dzieli się z nimi wśród swoich użytkowników. Jednocześnie dzieli się informacją z użytkownikiem mobilnym pracującym w terenie. Tablica wyposażona jest w aplikacje do kontrolowania pracy oraz bycia w stałym kontakcie z kierowcami i pracownikami. Daje możliwość obniżenia kosztów w firmie, możliwość szybkiej kontroli zleceń aktualnych i zakończonych oraz sprawdzenia ich rentowności wg wybranego kryterium. Poprawia też wydajność, polepsza współpracę i komunikacje w firmie oraz daje możliwość pracy poza nią.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązuje problem komunikacji pomiędzy użytkownikami. Jedna dodana informacja bądź zlecenie dociera do wszystkich użytkowników jednocześnie. W takim samym czasie otrzymuje ją użytkownik mobilny, który realizuje zadanie. Celem projektu jest szybka i przejrzysta komunikacji pomiędzy spedytorami i kierowcami.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do firm transportowych. Jednocześnie do firm, które transport oferują jako uzupełnienie swojej oferty. Np. Hurtownie budowlane, firmy handlowe.

Kto stoi za projektem?

Serwis Spedytorek.pl obecnie tworzony jest przez czwórkę ludzi (Robert, Paweł, Alan oraz Łukasz) pasjonatów i profesjonalistów w branży transportu, programowania oraz marketingu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt zbudowany od września do grudnia 2015r. Obecnie jest ukończony w wersji MVP. Pozyskaliśmy kilka firm transportowych średniej wielkości, które obecnie testują proponowane przez nas rozwiązanie.

Jakie są plany rozwoju?

Pełne wsparcie zainteresowanych rozwiązaniem firm. Zebranie informacji. Pozyskanie partnera biznesowego.

Startupy

Dodaj startup