Sprawdz.to

aplikacje
www.sprawdz.to
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Sprawdz.to jest to narzędzie do przeprowadzania szybkich i tanich testów użyteczności z wykorzystaniem zwykłych użytkowników. Dzięki automatyzacji większości procesów, stworzenie badania i znalezienie odpowiedniej grupy testerów to kwestia minut.

Czym jest Wasz projekt?

Sprawdz.to jest to narzędzie do przeprowadzania szybkich i tanich testów użyteczności z wykorzystaniem zwykłych użytkowników. Dzięki automatyzacji większości procesów, stworzenie badania i znalezienie odpowiedniej grupy testerów to kwestia minut. W naszej bazie mamy ponad 4500 testerów, którzy w ciągu 24h przetestują serwis, wykonają postawione zadania i skomentują z czym mieli problem podczas ich wykonywania. Wyniki badań w postaci nagrań video pomogą w poprawieniu ergonomii serwisu, usunięciu tych elementów strony, które są nieintuicyjnie i niezrozumiałe dla użytkowników.

Jaki problem rozwiązujecie?

Serwis pomaga w przeprowadzaniu testów usability serwisów www, aplikacji, prototypów. Dzięki obsłudze całego procesu online, można w ciągu kilku(nastu) godzin otrzymać wyniki testów z użytkownikami. Dzięki nagraniu video będzie można sprawdzić jak dany użytkownik odbiera testowany serwis czy go rozumie, czy nie ma problemu z jego korzystania. Sprawdz.to rozwiązuje problem dostępności do testów z użytkownikami, dzięki sprawdz.to koszt i czas takiego badania został znacząco obniżony względem tradycyjnych firm badawczych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest skierowany do wszystkich webmasterów, właścicieli serwisów internetowych, firm internetowych i agencji interaktywnych. Wszyscy, którzy tworzą serwisy internetowe i aplikacje, dzięki sprawdz.to mają ułatwiony dostęp do przeprowadzania badań z użytkownikami, co najważniejsze badania takie są tanie i szybkie.

Kto stoi za projektem?

Doświadczeni programiści

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Ukończony i w trakcie startu. Projekt dostał się do finałów tegorocznego democamp. W bazie serwisu jest zarejestrowanych ponad 4500 testerów.

Jakie są plany rozwoju?

Aktualnie skupiamy się na polskim rynku, chcemy rozpocząć współpracę w firmami, które zajmują się testami użyteczności i namówić ich do korzystania z naszych narzędzi.

Startupy

Dodaj startup