StartupOnline CRM

marketing i reklama, biznes i finanse, aplikacje
www.startuponline.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

System łączy moduł do zarządzania relacji z klientami (CRM), program do fakturowania oraz część pozwalającą przygotować/zaplanować/zrealizować masową wysyłkę e-mail do klientów (masowy newsletter)

Czym jest Wasz projekt?

Projekt jest aplikacją przygotowaną głównie dla mikro i małych firm. W założeniu miał być podstawowym narzędziem dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jednak pozytywne opinie pierwszych klientów spowodowały jej rozwój. System łączy moduł do zarządzania relacji z klientami (CRM), program do fakturowania oraz część pozwalającą przygotować/zaplanować/zrealizować masową wysyłkę e-mail do klientów (masowy newsletter)

Jaki problem rozwiązujecie?

Porządkuje i standaryzuje działania prowadzone w firmie. Połączenie aplikacji CRM, narzędzia do fakturowania oraz modułu do wysyłania masowych e-maili, pozwala za pośrednictwem jednego narzędzia skupić główne narzędzia w jednym programie dostępnym online

Do kogo kierujecie swój projekt?

Firmy/Przedsiębiorstwa: CRM, fakturowanie, e-mail marketing Osoby prywatne/Blogerzy: CRM, e-mail marketing

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcą oraz wykonawcą projektu jest Wrocławska firma Mfbiz.pl. Nasi programiści stale rozwijają nasze oprogramowanie o nowe funkcjonalności i możliwości. Nasz CRM powstał dzięki współpracy specjalistów zajmujących się doradztwem biznesowym oraz informatyków.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Większość modułów aplikacji jest wdrożona i dostępna dla użytkowników. Obecne moduły są ze sobą połączone i w pełni funkcjonalne. Z systemu korzysta kilkadziesiąt firm, to głównie na podstawie ich uwag sugestii tworzone są zmiany i planowane kolejne kroki.

Jakie są plany rozwoju?

Program cały czas jest rozwijany i tworzone są nowe moduły. W najbliższym czasie aplikacja zostanie wzbogacona o wersję lajt, mobilna część będzie dostosowana do pracy na smartphon'ach i telefonach komórkowych z dostępem do internetu. W przygotowaniu są również moduły: pełnych statystyk i analiz, możliwości exportu/importu danych,.

Startupy

Dodaj startup