Stopkawmailu

marketing i reklama
www.stopkawmailu.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Stopkawmailu.pl to serwis umożliwiający wygenerowanie swoistego podpisu e-mail wzbogaconego o zdjęcie nadawcy wiadomości, logotyp firmy oraz dane (kontaktowe i teleadresowe) o Twojej firmie. Zależy nam, aby większość polskich właścicieli firm swoim nazwiskiem i twarzą promowała własną działalność biznesową, a jej pracownicy dla odbiorców wiadomości nie byli tylko „automatem” wysyłającym odpowiedź, a poprzez umieszczenie na końcu wiadomości spersonalizowanego podpisu z własnym zdjęciem potwierdzali wiarygodność firmy, kreując w ten sposób jej profesjonalny wizerunek.

Jaki problem rozwiązujecie?

Posiadając stopkę wygenerowaną za pomocą serwisu www.stopkawmailu.pl kreujesz otwarty i pozytywny wizerunek on-line swojej firmy. Spersonalizowaną stopkę należy stworzyć samodzielnie wybierając jej układ z czterech możliwych szablonów, na których dodatkowo można umieścić marketingowe dodatki tj. odnośniki do serwisów społecznościowych m.in. fanpage na Facebooku, kanału YouTube bądź Twittera. Przy składaniu zamówienia na stopkę e-mail istnieje możliwość domówienia wizytówek papierowych ze swoim zdjęciem lub specjalnie narysowanym portretem.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do przedsiębiorców, którym zależy na przykuciu uwagi odbiorców oraz wyróżnieniu swoich wiadomości wśród wiadomości, które codziennie masowo każdy z nas otrzymuje na swoją skrzynkę pocztową. Wypełniając formularz ze swoimi danymi wygenerujesz stopkę, która stanie się wirtualną wizytówką Twojej firmy. Niespotykany wygląd Twojej stopki w mailu będzie pełnił funkcję wizerunkową i reklamową Twojej marki stając się przydatnym narzędziem nie tylko w biznesie internetowym.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcami i realizatorami aktualnego projektu jest Adrian Czarnacki oraz Piotr Steć, absolwenci Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz właściciele agencji reklamowo-marketingowej ACPS POLSKA Sp. z o.o. zajmującej się wdrażaniem autorskich projektów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Po kilkumiesięcznym pracach nad projektem, a przede wszystkim testach związanych z prawidłowym wyświetlaniem wygenerowanej stopki w programach pocztowych i na urządzeniach mobilnych jesteśmy w fazie wprowadzania projektu na rynek. Projekt właśnie wystartował i został udostępniony wszystkim zainteresowanym. Obecnie staramy się pozyskać pierwszych klientów i liczymy na opinie związane z projektem.

Jakie są plany rozwoju?

Najważniejsze, aby projekt został pozytywnie odebrany przez przedsiębiorców wykorzystujących stopki, wygenerowane z poziomu naszego serwisu, w swoich programach pocztowych. To jest dla nas kluczowe. W międzyczasie prowadzimy już rozmowy z kilkoma firmami zainteresowanymi oferowaniem usługi Stopkawmailu swoim klientom jako wartość dodaną do sprzedawanych przez nie własnych produktów i usług. W niedalekiej przyszłości na pewno więcej uwagi poświęcimy na pozyskanie partnerów (os. fiz. oraz firm) do programu partnerskiego, który został już opracowany, wdrożony i jest dostępny dla partnerów.

Startupy

Dodaj startup