Surveily

inna, nieruchomości, informatyka i programowanie
https://surveily.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Surveily to najnowocześniejsze oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, identyfikujące ludzi w czasie rzeczywistym z wielu kamer. Kamery mogą być rozmieszczone w wielu lokalizacjach i kontrolowane za pomocą jednego centralnego panelu. To pozwala na śledzenie każdego, kto znajduje się na Twoim terenie, szukając dopasowania w bazie danych, aby go zindentyfikować lub oznaczyć jako niezidentyfikowanego.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji Surveily tworzy bezpieczniejsze miejsca pracy dzięki najlepszym w swojej klasie algorytmom rozpoznawania twarzy. Dzięki naszej platformie detaliści, firmy transportowe, przemysłowe i inne organizacje mogą wykrywać i reagować na zagrożenia w czasie rzeczywistym, a także wykorzystywać dane biometryczne w celu personalizacji usług i weryfikacji tożsamości osobistej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Klienci z przemysłu zainteresowani zwiększeniem swojego bezpieczeństwa.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Wdrożenia w fabrykach w postaci kosztu instalacyjnego oraz subskrybcji.

Kto stoi za projektem?

VAR Unit - varunit.com

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy na końcowym etapie wdrażania MVP. Mamy działającą technologię, a obecnie dostrajamy pierwsze wdrożenie u naszego partnera, na którym zbudujemy case study i zbudujemy showroom gdzie można będzie zobaczyć technologię w akcji.

Jakie są plany rozwoju?

Udowodnienie MVP. Kolejne wdrożenia. Ekspansja na rynki zagraniczne.

Startupy

Dodaj startup