Sworny

e-commerce
www.sworny.com/pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Sworny.com to serwis, którego głównym celem jest dostarczanie Tłumaczeń Przysięgłych zamawianych przez Internet w dowolnej parze językowej, wykonanych przez tłumaczy przysięglych z całego świata. Jest to swego rodzaju giełda tłumaczy przysięgłych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem dostępu do tłumaczy przysięgłych nawet egzotycznych języków, udostępniamy tłumaczom przysięgłym miejsce do składania konkurencyjnych ofert. Jesteśmy gwarantem dostarczenia tłumaczenia do klienta oraz uiszczenia opłaty dla tłumacza, co jest sporą bolączką w naszej branży. Wszystko bez ruszania się zza biurka.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do każdego, kto ma potrzebę zamówienia tłumaczenia przysięgłego i nie wie, gdzie ma takiego tłumacza znaleźć, ile ma zapłacić i kiedy może się spodziewać dostarczenia przetłumaczonych dokumentów.

Kto stoi za projektem?

Sworny.com jest wynikiem doświadczeń zespołu biura tłumaczeń Slavis, które z sukcesem działa na polskim i międzynarodowym rynku od 2000 roku. Pomysłodawcą projektu jest Michał Wiewiór, współwłaściciel zarządający agencją Slavis, mający blisko 20 lat doświadczenia w branży tłumaczeń, twórca pierwszego w Polsce, uruchomionego w 2012 r. portalu otoTlumaczenie.pl do zlecania tłumaczenia krótkich tekstów z pilnym terminem realizacji.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został uruchomiony w październiku 2015 r. Obecnie oferujemy tłumaczenia przysięgłe w ponad 100 kombinacjach językowych. Korzystamy z naszej bazy sprawdzonych, współpracujących z nami od lat tłumaczy z całego świata. Naszymi klientami są osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, kancelarie adwokackie, notarialne.

Jakie są plany rozwoju?

Sukcesywnie dodajemy kolejne języki oraz promujemy portal w Polsce i na arenie międzynarodowej. Mamy pomysły na dodatkowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej ułatwią i przyspieszą proces zamówienia i dostarczenia przetłumaczonych dokumentów. Na pewno czeka nas wiele pracy i zmian, tak aby serwis Sworny.com w pełni odpowiadał na potrzeby klientów jak również współpracujących z nami tłumaczy przysięgłych.

Startupy

Dodaj startup