Symu.co

grafika i design, informatyka i programowanie, aplikacje
Symu.co
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Symu.co to narzędzie do prezentowania plików graficznych. Bez rejestracji, bez opłat, bez konieczności tworzenia mockupów lub skomplikowanych wizualizacji.

Czym jest Wasz projekt?

Symu.co to narzędzie do prezentowania plików graficznych. Bez rejestracji, bez opłat, bez konieczności tworzenia mockupów lub skomplikowanych wizualizacji. Jednym przeciągnięciem pliku (z pulpitu do aplikacji) użytkownik generuje link, który następnie wysyła klientowi, zaś ten może dzięki systemowi pinezek nanosić swoje komentarze i sugestie. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują dodatkowe benefity, takie jak nieograniczony czas przechowywania projektu, większą pojemność konta czy możliwość tworzenia grup projektów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Symu.co umożliwia łatwą prezentację projektu graficznego, dzięki czemu minimalizuje ryzyko nieporozumień na linii grafik-klient. Graficy, prezentując projekt klientowi najczęściej wysyłają mu pliki jpg w załączniku, który ten otwiera w oknie programu do przeglądania zdjęć lub poczty internetowej. W efekcie klient widzi plik pomniejszony, z nieczytelnymi czcionkami, co rodzi wiele nieporozumień. Symu.co pozwala na uniknięcie takich sytuacji. Drugie ułatwienie to powiadomienia mailowe o otwarciu przez klienta projektu, które znacznie usprawniają komunikację i współpracę.

Do kogo kierujecie swój projekt?

graficy, webdesignerzy, agencje i studia interaktywne

Kto stoi za projektem?

Zespół od Windu CMS: Adam Czajkowski - programista i webdesigner, oraz Anna Karcz-Czajkowska - project manager i specjalista ds. marketingu. Symu.co powstał jako efekt uboczny pracy nad Windu :)

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Na dzień dzisiejszy (czyli 8.04.14) projekt jest ukończony, choć planujemy w przyszłości dalsze funkcjonalności i aktualizacje. Statystyki na dziś: zarejestrowanych użytkowników: 2250 nowych projektów dziennie: ok. 300 przesłanych projektów łącznie: 33920 wyświetleń projektów łącznie: 207800 odsłon miesięcznie: 55400

Jakie są plany rozwoju?

Na chwilę obecną korzystanie z Symu.co jest w pełni darmowe. W ciągu najbliższych miesięcy chcemy przekroczyć próg 10 000 zarejestrowanych użytkowników i wprowadzić płatne plany abonamentowe.

Startupy

Dodaj startup