Szukamepracy.pl

kariera i rekrutacja, aplikacje
http://szukamepracy.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Szukamepracy.pl to serwis z ofertami epracy - pracy mobilnej. Firmy mogą tu dodawać oferty epracy, natomiast użytkownicy dodają swoje CV i wysyłają swoje zgłoszenia wybranym firmom. Epraca jest bardzo przyszłościowa, zarówno dla pracowników jak i dla firm – firma nie musi tworzyć miejsc pracy w biurze, a pracownik pracuje przez internet gdzie chce!

Jaki problem rozwiązujecie?

Problemy z lokalizacją Problemy z dojazdami Problemy z poruszaniem się Duże koszty dojazdu Brak odpowiedniej pracy Praca mobilna to możliwość pracy dla każdego, między innymi dla osób niepełnosprawnych, mających problemy z dojazdami itp.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis skierowany jest dla osób poszukujących wygodnej pracy mobilnej lub osób mających problem ze znalezieniem pracy z powodu lokalizacji. Kierowany jest również do firm, które poszukują epracowników.

Kto stoi za projektem?

Projekt wymyślił i stworzył Sebastian Matysik - obecny administrator i ideator serwisu. Sebastian z branżą projektów internetowych jest związany 1,5 roku, ma spore doświadczenie i wiedzę w zakresie marketingu i komunikacji z klientem. Właścicielem serwisu jest Alina Sworowska-Matysik - związana z branżą biznesową, była uczestnikiem wielu projektów biznesowych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie projekt jest w fazie reklamy i promocji oraz stwarzania społeczności poszukującej epracy. Staramy się dotrzeć do wielu firm aby pozyskać wartościowe oferty epracy - to podstawa naszego serwisu.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy zrealizować: - Osobny serwis z materiałami viedo, z newsami, ofertami epracy i CV - Badania rynku epracy, aby lepiej poznać jego mechanizmy i zależności, aby oferty epracy był jeszcze lepiej dopasowane - Wartościowe artykuły - aby odnaleźć się na rynku epracy - Kursy i e-booki związane z epracą - Lepsze docieranie do odpowiednich firm, by pozyskać wartościowe oferty epracy. Aby to zrealizować potrzebujemy funduszy: https://polakpotrafi.pl/projekt/e-praca

Startupy

Dodaj startup