takdobre.pl

lifestyle, gastronomia, aplikacje
www.takdobre.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

takdobre.pl jest aplikacją internetowa, poprzez którą klienci będą mogli zamówić tańsze jedzenie z lokali gastronomicznych, którego te nie zdążyły sprzedać w ciągu dnia. To pełnowartościowe, świeże jedzenie, które pod koniec dnia często trafia do kosza. Aplikacja ma działać w ten sposób, że kawiarnie, bary, restauracje i inne punkty gastronomiczne umieszczają ofertę posiłków do zamówienia, których ceny zostaną obniżone nawet o 70%. Użytkownicy wybierają spośród wystawionej oferty dań. Płacą za wybrane produkty za pośrednictwem aplikacji i odbierają posiłki w wyznaczonym czasie. Dzięki takdobre.pl lokal unika marnowania żywności, a klient otrzymuje dobrej jakości jedzenie w niższej atrakcyjnej cenie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Działamy w obszarze less waste w zakresie gastronomii. Chcemy ograniczyć marnowanie jedzenia przez lokale gastronomiczne.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich lokali gastronomicznych – restauracji, barów, bistro, kawiarni, piekarni itd, które chcą zwiększyć swoje dochody poprzez sprzedaż nadwyżki żywności. Do klientów, którzy chcą kupić w atrakcyjnych cenach smaczne jedzenie.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Dochodem takdobre.pl jest niewielka prowizja od zrealizowanej sprzedaży. Nie ma żadnych opłat abonamentowych.

Kto stoi za projektem?

Projekt realizuje grupa osób z wieloletnim doświadczeniem marketingowym i sprzedażowym.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Platforma zostanie uruchomiona na początku 2019 roku. Obecnie podpisywanie są umowy z punktami gastronomicznymi.

Jakie są plany rozwoju?

Do końca 2020 roku chcemy być obecni w każdym z miast wojewódzkich, ale oczywiście zapraszamy do współpracy wszystkie rodzaje punktów gastronomicznych z dowolnych lokalizacji.

Startupy

Dodaj startup