TeamStatus.TV

grafika i design, informatyka i programowanie, social media, marketing i reklama, e-commerce, biznes i finanse
http://teamstatus.tv/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium
Udostępnij:

Celem bezpośrednim projektu jest stworzenie rozwiązania wspierającego proces zarządzania procesami w zespołach projektowych poprzez wizualizację kluczowych metryk w jednym miejscu.

Czym jest Wasz projekt?

Celem bezpośrednim projektu jest stworzenie rozwiązania wspierającego proces zarządzania procesami w zespołach projektowych poprzez wizualizację kluczowych metryk w jednym miejscu. Chcemy to osiągnąć poprzez dostarczenie produktu umożliwiającego łatwy dostęp i wspólne miejsce gdzie można obserwować najważniejsze dane projektowe, monitorować na bieżąco poszczególne elementy projektu według ustalonych preferencji oraz udostępniać metryki innym członkom zespołu oraz menadżerom, współodpowiedzialnym za projekt.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem bezproduktywnej części każdej pracy, czyli śledzenia i trackowania swoich działań. Chcemy dać możliwość w prosty i automatyczny sposób wyciągania danych ze wszystkich narzędzi i programów jakich używamy (np dokumenty MS, skrzynki mailowe, narzędzia do zarządzania projektami itd) oraz pokazania kluczowych metryk w jednym miejscu. Możemy je również udostępniać naszym członkom zespołu, menadżerom lub klientom. Koniec z licznymi excelami, mailami i spotkaniami. Dzięki TeamStatusTV wszyscy są na bieżąco cały czas.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt skierowany jest zarówno do małych i średnich firm, jak i do korporacji. Oferujemy narzędzie, które w prosty sposób można dostosować do każdej branży oraz wyświetlać dane istotne dla konkretnego biznesu. Oferujemy również wersję Behind the Firewall, która skierowana jest głównie do firm, które niezwykle cenią poufność swoich danych. Będą miały możliwość zainstalowania naszego narzędzia na wewnętrznych serwerach, bez dostępu na zewnątrz.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją dwie osoby: Paweł i Janek. Paweł jest Team Leadem zespołu programistów w jednej z najbardziej znanych firm, które tworzą produkty do zarządzania projektami. Janek jest Project Managerem w międzynarodowej korporacji, odpowiedzialny w zespole za Business Development. TeamStatusTV jest odpowiedzią na najbardziej istotny problem jaki pojawił się w latach doświadczeń twórców projektu - trackowania swoich zadań i bycie nie bieżąco z tym co się dzieje.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

TeamStatusTV właśnie wypuścił pierwszą wersję produktu. Poszukuje obecnie firm, które chcą jako pierwsze testować oprogramowanie.

Jakie są plany rozwoju?

Na tym etapie projekt jest skierowany głównie do zespołów zajmujących się wytwarzaniem oprogramowania - integracje z JIRA, Crucible, Bamboo. Jednak już wkrótce będzie można podłączyć rożnego rodzaju bazy danych, wyciągać na bieżąco informacje z takich narzędzi jak: excel czy word, poczty e-mail itd. Możliwe również będzie, przy pomocy zespołu TeamStatusTV, tworzyć integracje z własnymi systemami i narzędziami.

Startupy

Dodaj startup