TextBookers

marketing i reklama, e-commerce
http://textbookers.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Projekt umożliwia błyskawiczną realizację tekstów SEO, a także innych różnego rodzaju artykułów. Do najważniejszych zalet należy niski czas realizacji wynoszący mniej niż 48 godzin dla dowolnej ilości tekstów, prostota obsługi, a także dodatkowe narzędzia pozwalające klientowi na grupowanie tekstów

Branża: e-commerce, marketing i reklama

Finansowanie: własne

Model biznesowy: pośrednictwo

Adres: www.textbookers.com

 

 

Czym jest Wasz projekt?

Projekt umożliwia błyskawiczną realizację tekstów SEO, a także innych różnego rodzaju artykułów. Do najważniejszych zalet należy niski czas realizacji wynoszący mniej niż 48 godzin dla dowolnej ilości tekstów, prostota obsługi, a także dodatkowe narzędzia pozwalające klientowi na grupowanie tekstów a także ich eksport do zewnętrznych systemów. Serwis zdecydowaliśmy się stworzyć, ponieważ dostrzegliśmy dużą niszę w tym segmencie w postaci braku rozwiązania, które spełniłoby kompleksowo oczekiwania klientów chcących zamawiać teksty szybko i tanio.

Jaki problem rozwiązujecie?

Klienci, głównie firmy pozycjonerskie, zamawiając teksty bezpośrednio od pojedynczych copywriterów nie mają gwarancji, że termin wykonania zostanie dotrzymany jak również czy otrzymane teksty będą unikalne i dobre jakościowo. W TextBookers każdy tekst zanim dotrze do klienta jest sprawdzany przez moderatorów, co zapewnia ich najwyższą jakość. Klient oszczędza, więc czas, jaki by potrzebował na znalezienie kontrahenta i weryfikację jego pracy a to wszystko w tej samej a nawet niższej cenie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis aktualnie skierowany jest głównie do pozycjonerów, a także firm pozycjonerskich gdyż to ta grupa docelowa potrzebuje najwięcej tego typu tekstów. Z czasem wraz z rozszerzeniem oferty chcemy dotrzeć do właścicieli stron internetowych, którzy chcieliby wzbogacić je wartościową treścią.

Kto stoi za projektem?

Kierownikiem projektu jest Maciej Matysik odpowiadający dotychczas za realizacje i rozwój serwisu perium.pl. Twórcą oprogramowania jest Adam Tulejko informatyk z wieloletnim doświadczeniem. Zespół uzupełniają moderatorzy czuwający, nad jakością tekstów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował tydzień temu. Mamy już na koncie kilkaset zrealizowanych zleceń i pierwszych zadowolonych klientów. Systematycznie powiększamy również bazę copywriterów realizujących zlecenia.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie skupimy się na budowaniu bazy klientów a także pozyskiwaniu nowych copywriterów. Równolegle do tego prowadzone będą prace programistyczne mające na celu rozszerzenie oferty o artykuły tematyczne, teksty synonimizowane a także teksty w innych językach.

Startupy

Dodaj startup