The Affily

marketing i reklama, e-commerce, aplikacje
www.theaffily.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium
Udostępnij:

The Affily, to software w modelu SaaS, który pozwala w nieskomplikowany sposób samodzielnie organizować Programy Partnerskie (marketing afiliacyjny).

Branża: aplikacje, marketing i reklama

Finansowanie: własne

Model biznesowy: abonament, usługi premium

Adres: www.theaffily.com

 

 

Czym jest Wasz projekt?

The Affily, to software w modelu SaaS, który pozwala w nieskomplikowany sposób samodzielnie organizować Programy Partnerskie (marketing afiliacyjny).

Jaki problem rozwiązujecie?

Do tej pory, aby organizować działania w kanale afiliacyjnym trzeba było dołączyć do sieci, zorganizować samemu development oprogramowania lub wybrać jedno z kilku dostępnych na rynku rozwiązań, które są przestarzałe i nieużyteczne. Prowizje nawet do 30%(!), brak kontaktu z partnerami, mała swoboda działania, nieskalowalne narzędzia, przestarzała technologia, czy ryzyko ogromnych strat finansowych w przypadku fiaska - to tylko niektóre z wad dotychczasowych rozwiązań. The Affily to programy partnerskie na własnych zasadach, bez umów i zobowiązań w modelu Pay as you Go!

Do kogo kierujecie swój projekt?

Sklepy internetowe, usługodawcy online, instytucje finansowe, portale i serwisy www.

Kto stoi za projektem?

Agencja interaktywna asper, a dokładniej (póki co!) w składzie Michał Jackowski, Paweł Jackowski i Erwin Bujak.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Platforma jest już w pełni funkcjonalna i dostarcza wszystkie niezbędne funkcje. W tej chwili dopracowujemy pozostałe moduły, rozbudowujemy dział "laboratorium" w ramach którego testerzy testują nowe funkcje oraz przygotowujemy tłumaczenie do wersji angielskiej.

Jakie są plany rozwoju?

W 2013 roku chcemy uruchomić The Affily przynajmniej na rynku amerykańskim i australijskim, szczególnie z uwagi na to, że te rynki odznaczają się największa chłonnością tego kanału marketingowego. W dalszym etapie wprowadzimy nasz produkt również na rynki niemieckojęzyczne. Oprócz tego ciągle będziemy rozbudowywali naszą platformę o dodatkowe funkcje, których wstępna listę można sprawdzić tutaj: https://theaffily.com/pl/mozliwosci,plan_rozwoju.html

Startupy

Dodaj startup