Tikin.io

informatyka i programowanie, biznes i finanse, aplikacje, produktywność
https://tikin.io/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Tikin.io to elastyczny rejestrator czasów i zdarzeń, dzięki któremu możesz sprawnie rejestrować i analizować dowolne okresy i punkty w czasie, np. czasy pracy pracowników, czasy trwania projektów, pobyt klientów w placówce, procesy produkcji. Charakterystyczną cechą Tikin jest brak konieczności zakupu drogich, dedykowanych urządzeń do pomiaru czasu oraz dedykowanego oprogramowania. Nasza aplikacja mobilna przekształci smartfon z systemem Android i obsługą NFC w rejestrator, na którym użytkownicy będą mogli operować przypisanymi im zegarami i zdarzeniami po przyłożeniu karty NFC do urządzenia. Dodatkowo masz możliwość przekształcenia telefonów użytkowników w osobiste rejestratory czasu, które będą aktywne w zasięgu kilkunastu metrów od przypisanej do nich beacon'a (wykorzystanie technologii Beacon BLE). Zebrane dane przechowywane są w chmurze, dzięki czemu masz do nich dostęp ze swojego panelu, gdzie możesz poddać je analizie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Tikin.io rozwiązuje problem zarządzania czasem w firmach. Dzięki naszemu rozwiązaniu można w prosty sposób stworzyć system pomiaru czasu realizowanych w przedsiębiorstwie procesów i podnieść ich wydajność poprzez analizę zebranych w ten sposób danych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Tikin.io adresujemy do firm, które chcą podnieść wydajność dzięki rejestrowaniu i analizowaniu czasu realizowanych procesów oraz zdarzeń. Rejestracja czasu pracy, czy czasu trwania projektów, wytworzenie konkretnej sztuki produktu w procesie produkcji - wszystko to zmierzysz w Tikin.io

Kto stoi za projektem?

Projekt jest realizowany przez Arceo Doradztwo IT z siedzibą w Białymstoku ul. Przejazd 2A lok. 403

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Tikin.io został właśnie uruchomiony. Posiada na daną chwilę darmowy dostęp do usług, mający na celu zebranie wstępnej bazy potencjalnych klientów, zapoznanie się użytkowników z systemem i pozyskanie ich opinii na temat przydatności usługi w obecnym kształcie .

Jakie są plany rozwoju?

Projekt jest realizowany w wersji polskiej i angielskiej. Po zebraniu początkowej bazy klientów zainteresowanych, Tikin będzie posiadał kilka progów cenowych uzależnionych od potrzeb użytkownika. Planowane jest pozyskiwanie klientów zarówno polskich jak i anglojęzycznych. Będziemy również prowadzili rozmowy w sprawie ewentualnego zainwestowania w nasz produkt.

Startupy

Dodaj startup