Time Production

transport i komunikacja, motoryzacja, społeczność, biznes i finanse, produktywność
Finansowanie:
inne, własne
Model biznesowy:
inny, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Projekt jest efektem wzrostu liczby samochodów, co za tym idzie powstawania korków i potrzeby poświęcania większej ilości czasu na przemieszczanie się z punktu A do punktu B, co skutkuje spadkiem produktywności oraz zmniejszeniem ilości wolnego czasu. Korki oraz rewolucja samochodowa powodują powstawanie trujących substancji. Nasz projekt jest, jak my to określamy „ Time Production” , wiąże się to z innowacyjnym rozwiązaniem Mobilnego Tankowania Pojazdów. Lokalizacja pojazdu oraz dokonanie płatności odbywa się poprzez dedykowaną aplikację mobilną, w której zaznaczamy miejsce pozostawienia naszego środka transportu, żądaną ilość paliwa do zatankowania oraz oświadczamy, że zostawiliśmy otwarty bak w celu umożliwienia tankowania.

Jaki problem rozwiązujecie?

Time Production rozwiązuje problem korków na stacjach, martwienia się o najbliższy punkt tankowania oraz pozwala na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na tankowanie na stacji. Pozytywnie przyczynia się również do zachowania dobrej kondycji zdrowotnej oraz do zaoszczędzenia pieniędzy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Time Production jest adresowane do szerokiej społeczności, bez określenia kategorii wiekowych lub upodobań kulturowych. Dotyczy to wszystkich osób ceniących swój czas, pieniądze oraz chętnych do zwiększenia swojej produktywności.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Paliwo które zostaje przez nas zatankowane jest wysokiej jakości i pochodzi z certyfikowanych stacji benzynowych. Dojazd do klienta jest DARMOWY. Firma zarabia na marży paliwa.

Kto stoi za projektem?

Twórcą projektu i pomysłodawcą jest Dominik Zajdel, wykonanie oraz zainwestowane środki, póki co, należą do tej samej osoby.

Startupy

Dodaj startup