TimeCamp

biznes i finanse, aplikacje
timecamp.com
Finansowanie:
inkubator, inwestor prywatny
Model biznesowy:
inny, freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

TimeCamp jest oprogramowaniem do time trackingu - za jego pośrednictwem możliwe jest mierzenie czasu pracy, który przeznaczany jest na wykonywanie poszczególnych zadań. Jest szczególnie przydatny w branżach, gdzie pracowników bądź projekty rozlicza się godzinowo. TimeCamp posiada wiele innych przydatnych funkcji, takich jak ewidencja czasu pracy, fakturowanie projektów czy trackowanie czasu spędzonego na użytkowaniu komputera.

Jaki problem rozwiązujecie?

Time tracking służy do monitorowania czasu pracy osób pracujących samodzielnie bądź w przedsiębiorstwach. Chcemy, aby przysłowie "czas to pieniądz" było łatwiejsze w realizacji poprzez dokładne wskazanie na jakie zadania tracone jest najwięcej cennych sekund, minut, godzin.

Do kogo kierujecie swój projekt?

TimeCamp doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwach, jednakże znacznie ułatwi on też pracę freelancerom.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt już zarabia - oferujemy bowiem trzy plany zróżnicowane pod względem ceny (wszystkie plany, oprócz pierwszego - darmowego, opierają się na modelu cena za użytkownika przez miesiąc).

Kto stoi za projektem?

Grupa Time Solutions - zespół osób, które wierzą, że kluczem do sukcesu każdego biznesu jest efektywne zarządzanie czasem pracowników oraz nieustanny rozwój osób w zakresie produktywności. Dbamy o to, aby nasz produkt był nieustannie rozwijany i spełniał rosnące oczekiwania użytkowników - wiemy bowiem, że konkurencja depcze nam po piętach. Staramy się nieustannie motywować naszych przyszłych i obecnych klientów wskazówkami zamieszczanymi na naszym blogu. Aby były one najwyższej jakości, wciąż dbamy o swój rozwój zawodowy, naukowy i osobisty. Choć każdy z nas ma coś do zaoferowania - działamy zespołowo!

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Nasz produkt używany jest przez tysiące firm ulokowanych na trzech kontynentach. Staramy się nie zamykać na jeden rynek - wciąż odkrywamy nowe możliwości rozwoju,

Jakie są plany rozwoju?

Zależy nam na nieustannym rozwoju naszego produktu poprzez dodawanie nowych funkcji, aby time tracking był jeszcze efektywniejszy i przyjemniejszy. Chcemy, aby do owych funkcji dołączyło jak najwięcej integracji - tak, aby z narzędziami takimi jak software do zarządzania projektami czy księgowości TimeCamp stanowił jedno, kompletne rozwiązanie.

Startupy

Dodaj startup