Tłumaczeniowy.pl

kariera i rekrutacja, edukacja
www.tlumaczeniowy.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Tłumaczeniowy.pl został stworzony z myślą o Tłumaczach i Zleceniodawcach. Portal umożliwia zamieszczanie zleceń i ofert pracy oraz nawiązywanie współpracy z profesjonalnymi tłumaczami.

Czym jest Wasz projekt?

Tłumaczeniowy.pl został stworzony z myślą o Tłumaczach i Zleceniodawcach. Portal umożliwia zamieszczanie zleceń i ofert pracy oraz nawiązywanie współpracy z profesjonalnymi tłumaczami.

Jaki problem rozwiązujecie?

Znalezienie tłumacza, który wykona atrakcyjne cenowo specjalistyczne zlecenie bywa trudne. Niejednokrotnie trzeba odwiedzić wiele biur tłumaczeń zanim znajdziemy kogoś, kto spełni nasze oczekiwania. Tłumaczeniowy.pl to miejsce, w którym wystarczy zamieścić swoje zlecenie, a tłumacze sami zgłaszają się do wykonania tłumaczenia. Już nie trzeba odwiedzać biur tłumaczeń osobiście. Profesjonalni tłumacze wielu języków i specjalizacji znajdują się teraz w jednym miejscu. Zleceniodawca sam wybiera ofertę, która jego zdaniem jest najlepsza. Taki sam mechanizm działa w przypadku ofert pracy, które także można zamieszczać na portalu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest do Tłumaczy oraz Zleceniodawców. Ma on ułatwiać nawiązywanie kontaktów między tymi dwiema grupami użytkowników.

Kto stoi za projektem?

Michał Wakuliński - tłumacz - lektor języka francuskiego

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal został oficjalnie uruchomiony na początku stycznia 2012. Obecnie niemal codziennie pojawiają się u nas nowe zlecenia tłumaczeń. Tłumacze zainteresowani podjęciem stałej współpracy ze Zleceniodawcami zamieszczają także oferty pracy. Cały czas rozbudowujemy także bazę studiów translatorskich i wyszukujemy atrakcyjne szkolenia i warsztaty dla przyszłych tłumaczy.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy tworzyć portal, który będzie atrakcyjny zarówno dla profesjonalnych tłumaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym zawodem. Z tego powodu tworzymy artykuły, materiały i bazy kierowane do wszystkich tłumaczy. Planujemy również docierać do Zleceniodawców z różnych branż, aby w przyszłości także dla nich nasz portal stał się ważnym miejscem w Internecie.

Startupy

Dodaj startup