TOKEO

e-commerce
ul. Żeromskiego 62 lok 2, 50 - 312 Wrocław
Finansowanie:
fundusz
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

TOKEO to portal doradztwa internetowego. Porady są świadczone przez najlepszych Ekspertów z różnych dziedzin w całej Polsce. Oferowane usługi dostępne są dzięki wykorzystaniu komunikacji audio-wideo. TOKEO jest miejscem, w którym można rozwiązać wszystkie swoje problemy i rozwiać każdą wątpliwość. Wystarczy założyć konto, połączyć się z wybranym Ekspertem i cieszyć się uzyskaną pomocą. Wiedza wielu naraz – to idealne określenie czym jest TOKEO. Prosto i szybko można uzyskać odpowiedzi od profesjonalistów. Platforma zrzesza ekspertów m.in. z dziedziny psychologii, prawa, domu i ogrodu, technologii czy biznesu i finansów.

Jaki problem rozwiązujecie?

TOKEO powstało w odpowiedzi na niszę usług doradczych online. Rozwiązuje problem osób niepełnosprawnych, które mogą nie mieć możliwości fizycznego spotkania się z danym Ekspertem. Wychodzi też naprzeciw tym osobom, którym po prostu brakuje czasu. W TOKEO można zasięgnąć porady prawnej, urządzić z architektem wnętrz swój dom czy dowiedzieć się jak założyć własny biznes, kontaktując się ze specjalistami od pozyskiwania funduszy i finansowania przedsiębiorstwa, przez tworzenie własnej marki i pozyskiwania klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do każdej osoby, która potrzebuje porady specjalisty. Szeroki zakres Ekspertów w kilku prezentowanych branżach pozwala na wybór odpowiedniej osoby. W TOKEO można rozwiązywać problemy różnej skali jak np. rozliczenie PITu, konsutlacje inwestycyjne, pozyskiwanie klientów czy porady lekarskie/dietetyczne/kosmetologiczne. TOKEO wychodzi naprzeciw codziennym problemom każdego Polaka, który często szuka rozwiązania bardzo długo, przygotowując się do spotkania ze specjalistą, rezerwując odpowiednią ilość czasu. W TOKEO rozwiązanie jest w zasięgu ręki.

Kto stoi za projektem?

Projekt rozwija doświadczona grupa osób, która od kilku lat związana jest z branżą internetową oraz z budową serwisów internetowych. Są to młode, kreatywne osoby, które ciągle się rozwijają i chętnie przyjmują każde wyzwanie. Zespół TOKEO prowadzony jest przez CEO, który ma w swoim zespole osoby odpowiedzialne za marketing, sprzedaż i obsługę klienta oraz IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

TOKEO rozpoczęło swoją działalność w maju 2015 roku. Wcześniej zostało opracowane w pełni funkcjonalne narzędzie do rozmów audio-wideo, indywidualnych oraz jeden do wielu. Następnie pozyskaliśmy Ambasadorów TOKEO tj. Paweł Tkaczyk, Monika Mikowska, Maciej Lewiński, Renata Mauer, Natalia Nguyen, Błażej Abel, Wojciech Paździor, Jakub Roskosz, oraz ponad 500 Ekspertów różnych dziedzin.

Jakie są plany rozwoju?

W przyszłości planujemy wzbogacenie serwisu w aplikację mobilną, aby nasi użytkownicy mieli Ekspertów zawsze pod ręką. Budujemy również specjalną ofertę dla firm.

Startupy

Dodaj startup