Topic

serwis randkowy, informatyka i programowanie, społeczność, social media, aplikacje
Finansowanie:
inne, inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Topic to platforma, która pozwoli Ci poznać osoby podzielające twoje zainteresowania. Serwis umożliwia kontakt z losowymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Użytkownicy łączą się za pomocą chatu video i mają możliwość rozmowy w więcej niż tylko dwie osoby.

Jaki problem rozwiązujecie?

Jesteśmy ujściem dla psychiki młodych ludzi, którzy podczas pandemii, w domach doświadczają znudzenia i jedynym kontaktem z drugim człowiekiem jest messenger i inne formy tekstowego czatu.. Nasz serwis daje możliwość spędzenia wolnego czasu w wartościowy sposób poprzez rozmowę z drugim człowiekiem za pomocą kamery.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Kierujemy swój projekt do młodych osób zainteresowanych wymianą poglądów ze swoimi rówieśnikami. Jedną z naszych grup docelowych są streamerzy i influencerzy, którzy chcą rozmawiać ze swoimi fanami w czasie rzeczywistym.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Planujemy uruchomić dwie główne drogi monetyzacji. Pierwszą z nich jest uruchomienie mało inwazyjnych reklam na naszym serwisie. Drugą drogą generowania dochodów jest wprowadzenie subskrypcji Premium. Użytkownicy Premium są w posiadaniu większej ilości dostępnych funkcji na naszej stronie. Konta te będą przede wszystkim bardzo atrakcyjne dla streamerów oraz celebrytów, którzy pragną porozmawiać ze swoimi fanami w czasie rzeczywistym.

Kto stoi za projektem?

Jesteśmy dwójką przyjaciół ze szkoły średniej, którą właśnie skończyliśmy. Nazywamy się Sala Wojciech i Przybył Marcin, pasjonujemy się takimi dziedzinami jak marketing, biznes i programowanie. Udało się połączyć nasze wspólne zainteresowania, aby stworzyć już kilka projektów.

Startupy

Dodaj startup