Transferoni

aplikacje
Promienista 83, 60-141 Poznań
Finansowanie:
fundusz, dotacja z UE
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Transferoni to usługa pozwalająca przechowywać, przesyłać i zarządzać danymi w chmurze. Ze szczególnym podkreśleniem słowa zarządzać.

Czym jest Wasz projekt?

Transferoni to usługa pozwalająca przechowywać, przesyłać i zarządzać danymi w chmurze. Ze szczególnym podkreśleniem słowa zarządzać.

Jaki problem rozwiązujecie?

Transferoni łączy w sobie funkcjonalność kilku narzędzi. Jest chmurą więc pozwala na stworzenie backupu danych oraz jednocześnie zapewnia do nich dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. W bardzo prosty i intuicyjny sposób pozwala na przesyłanie każdej wielkości pliku. Dzięki swojej prostocie idealnie pasuje do współpracy z klientami, którzy niechętnie korzystają z serwerów ftp. Funkcje zarządzające pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo przesyłanych danych. Użytkownik sam zakłada hasła na pliki oraz decyduje ile, komu, kiedy i jak długo przesyła.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikacja przeznaczona jest głównie dla firm, które w swojej pracy często wymieniają się dużymi plikami. Mogą to być: drukarnie, agencje reklamowe, agencje interaktywne, biura projektowe, ale nie tylko. Wszyscy którzy chcą się w prosty sposób wymieniać plikami i mieć nad nimi pełną kontrolę powinni korzystać z aplikacji. Każdy ma możliwość niezobowiązującego 3 miesięcznego testowania aplikacji. Nawet jeśli nie posiada firmy i jest osobą fizyczną.

Kto stoi za projektem?

Fundusz inwestycyjny European Venture Investment Group oraz agencja interaktywna Netizens.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja jest gotowa i działa sprawnie. Jesteśmy na etapie promocji i zdobywania klientów. Rozpoczęliśmy od rynku lokalnego w Poznaniu. Kilka firm wykazało zainteresowanie naszą usługą i obecnie korzystają z bezpłatnego okresu próbnego.

Jakie są plany rozwoju?

Na ten moment chcemy przekonać ludzi, że polskie też dobre. Chcemy pokazać, że jesteśmy w stanie stworzyć aplikację lepszą niż chociażby Dropbox. Zbieramy cenny feedback od użytkowników aby szybko poprawiać naszą aplikację i dodawać nowe funkcjonalności tak aby była jak najbardziej użyteczna.

Startupy

Dodaj startup