Travelysta

turystyka
34 Colbran Street , Burnley, BB10 3DP, Anglia
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Serwis powstał, aby umożliwić jeszcze łatwiejszy dostęp do ofert noclegowych z całej Polski. Ważne, aby turyści lub osoby podróżujący służbowo, mogli w łatwy sposób znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg.

Czym jest Wasz projekt?

Serwis powstał, aby umożliwić jeszcze łatwiejszy dostęp do ofert noclegowych z całej Polski. Ważne, aby turyści lub osoby podróżujący służbowo, mogli w łatwy sposób znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce jest to możliwe. Dodatkowo, dzięki nowoczesnemu designowi i rozwiązaniom, serwis Travelysta.pl jest przyjazny i atrakcyjny wizerunkowo, co wprowadza pewną świeżość w tego typu serwisy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Od początku gdy powstał pomysł stworzenia serwisu, kierowaliśmy się wizją stworzenia czegoś innego. Istnieje już kilka liczących się tego typu serwisów, lecz nadeszła pora, aby odskoczyć od typowej, nudnej szablonowości którymi one się cechują. Dodatkowo zastosowaliśmy rozwiązania ułatwiające korzystanie z serwisu, np. rejestracja, dodawanie jak i wyszukiwanie ofert. Szanujemy czas użytkowników dlatego pominęliśmy niektóre zbędne etapy, chociażby w rejestracji czy dodawaniu ofert.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Travelysta.pl jest skierowany do dwóch grup. Pierwsza grupa to turyści planujący urlop w Polsce oraz osoby podróżujące służbowo. Druga to właściciele obiektów noclegowych, którzy pragną zdobyć nowych klientów nie tylko z Polski. Obie te grupy spotykają się w naszym serwisie, w którym mają możliwość zrealizować swój cel, czyli znaleźć nocleg i znaleźć klientów.

Kto stoi za projektem?

Za całym projektem stoją trzy osoby, Darek - pomysłodawca, oraz Piotr i Łukasz, którzy zajmują się stworzeniem całego serwisu. Za serwisem stoi trój osobowa grupa młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą stworzyć poważny i potężny serwis.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt generalnie jest skończony i działa w wersji BETA. Dla właścicieli obiektów noclegowych przygotowaliśmy na początek 30 darmowych dni okresu testowego, jeśli będą chcieli z nami współpracować, to otrzymają możliwość wykupienia jednego z trzech pakietów oraz reklamy natywnej na stronie głównej.

Jakie są plany rozwoju?

Plany rozwoju serwisu są dosyć spore, zakładając że wszystko pójdzie w dobrym kierunku, to mamy w planach wdrożyć kolejne wersje językowe serwisu (obecnie jest angielska i polska). Chcemy również dodać kolejne moduły takie, jak SPA & WELLNESS, bazę atrakcji z naciskiem na atrakcje takie jak loty balonem. W późniejszym etapie wdrożymy pełną rezerwację i zmienimy model rozliczeniowy z hotelarzami. Jest to tylko część pomysłów, które obecnie są jeszcze na papierze.

Startupy

Dodaj startup