Turystyczne Przewodniki Mobilne

turystyka
http://www.gulliver-guides.com/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Multimedialne przewodniki Gulliver to pierwsze interaktywne przewodniki, które pomogą zwiedzanie i wypoczynek uczynić łatwiejszym i przyjemniejszym.

Czym jest Wasz projekt?

Multimedialne przewodniki Gulliver to pierwsze interaktywne przewodniki, które pomogą zwiedzanie i wypoczynek uczynić łatwiejszym i przyjemniejszym. Zabytki czy atrakcje turystyczne posiadają nie tylko opis tekstowy i zdjęcia, ale także ścieżkę audio, która pozwoli ci na słuchanie informacji tak, jak w przypadku, gdy słuchamy prawdziwego przewodnika. Podczas pobytu w nowym miejscu nie musisz już szukać po omacku hotelu, sklepu, pubu czy restauracji. Po prostu przejrzyj zawarte w przewodniku punkty użyteczności i wybierz swój cel, resztą zajmie się nasz przewodnik.

Jaki problem rozwiązujecie?

W łatwy, atrakcyjny i nowoczesny sposób dostarczamy niezbędnej każdemu turyście informacji. Nie tylko atrakcje turystyczne ale także niezbędne praktyczne informacje; takie jak sklepy, apteki, punkty medyczne czy wreszcie hotele i restauracje. Aplikacja może być pobrana i uzywana w kazdym miejscu i o kazdej porze co gwarantuje dostepnosc informacji na żądanie 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aktywni milośnicy turystyki jak i "pasywni turyści" czy inaczej poszukiwacze informacji.

Kto stoi za projektem?

Dwóch miłośników turystki i branzy IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

11 opublikowanych aplikacji. (9 platnych i 2 darmowe). Pierwsza aplikacja osiągneła 100+ pobran w pierwszych 2 dniach.

Jakie są plany rozwoju?

Kolejne aplikacje w przygotowaniu. Oprocz przewodnikow turystycznych, w planach takze lokalne mobilne informatory biznesowo-handlowe. Cel: Pozyskanie sponsorow (reklamodawcow) i dystrybucja wszystkich aplikacji za darmo.

Startupy

Dodaj startup