Tutejszy.pl - zniżki w mojej okolicy

turystyka, marketing i reklama
http://tutejszy.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Tutejszy.pl to bezpłatne narzędzie reklamy lokalnej dla każdego rodzaju biznesu. Użytkownikom aplikacja umożliwia wyszukiwanie najlepszych ofert w ich okolicy. Promocyjne oferty lokalnych firm wyświetlane są na mapie agregującej aktualne propozycje.

Czym jest Wasz projekt?

Tutejszy.pl to bezpłatne narzędzie reklamy lokalnej dla każdego rodzaju biznesu. Użytkownikom aplikacja umożliwia wyszukiwanie najlepszych ofert w ich okolicy. Promocyjne oferty lokalnych firm wyświetlane są na mapie agregującej aktualne propozycje. Dzięki geolokalizacji użytkownikowi proponowane są zniżki dostępne w jego najbliższej okolicy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Portal daje wygodne i tanie narzędzie reklamy dla biznesów działających lokalnie (kawiarnie, restauracje, punkty usługowe). Dotychczas główna potrzeba promocji biznesów była rozwiązywana przez serwisy zakupów grupowych. Praktyka pokazała, że taka reklama jest droga i niewystarczająco efektywna, gdyż jest skierowana do całego miasta. Niemniej oferowanie zniżek jest jednym z najefektywniejszych sposobów reklamy biznesów lokalnych. Tutejszy.pl kieruje promocję przede wszystkim do mieszkańców najbliższej okolicy - tutejszych, klientów, którzy powrócą i skorzystają z oferty niejednokrotnie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Portal jest skierowany do dwóch rodzajów użytkowników:

  • do właścicieli biznesów lokalnych, oferując im efektywne narzędzie promocji;
  • do użytkowników, którzy chcą poznać okolicę, znaleźć promocje, odkryć interesujące ich miejsca.

Kto stoi za projektem?

Projekt jest finansowany z własnych środków i został zrealizowany przez firmę informatyczną EX3.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Tutejszy.pl jest dopiero na etapie startu, niemniej już można znaleźć interesujące promocje za pomocą portalu. Oferta oraz funkcjonalności są stale rozbudowane i konsultowane z partnerami biznesowymi.

Jakie są plany rozwoju?

Zamierzamy stale rozszerzać zakres funkcjonalności dostosowując je do dwóch grup odbiorców: właścicieli biznesów oraz użytkowników, w celu spełnienia oczekiwań i rozszerzenia możliwości reklamy poprzez portal. W przygotowaniu jest wersja mobilna.

Startupy

Dodaj startup