Tweeba

edukacja, aplikacje
ul. Przewóz 40C/17, 30-716 Kraków
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Nasza historia wzięła się z pasji do nauki języka hiszpańskiego. Kiedy zaczynaliśmy się go uczyć, chcieliśmy móc robić to nie tylko nad książkami, ale także w tramwaju, autobusie czy na wyjeździe.

Czym jest Wasz projekt?

Nasza historia wzięła się z pasji do nauki języka hiszpańskiego. Kiedy zaczynaliśmy się go uczyć, chcieliśmy móc robić to nie tylko nad książkami, ale także w tramwaju, autobusie czy na wyjeździe. Zafascynowani smartfonami stwierdziliśmy, że skoro nie ma w Google Play żadnej darmowej i przydatnej aplikacji do nauki języka hiszpańskiego, pora ją napisać samodzielnie. Tak powstała aplikacja Ucz się języka hiszpańskiego. Okazało się, że zapotrzebowanie na dobrą aplikację językową jest ogromne. Od tamtej pory wydaliśmy już z sukcesem kilkanaście programów na smartfony i tablety.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dostarczamy Polakom, osobom anglojęzycznym i hiszpańskojęzycznym narzędzia do nauki języków obcych na platformy mobilne. Proponujemy kompletny kurs nauki języków obcych całkowicie bezpłatnie i dostępny natychmiast po pobraniu aplikacji mobilnej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszym odbiorcą jest grupa osób zainteresowana nauką języków obcych i doskonaleniem językowym, niezależnie od wieku. Mamy oddźwięk od użytkowników uczących się w szkole, studentów, osób dojrzałych i seniorów. Staramy się tworzyć aplikacje użyteczne i dostępne, zgodne z zasadami usability i accessibility, aby każdy mógł z łatwością i natychmiast obsługiwać program.

Kto stoi za projektem?

Zespół Tweeba.pl tworzą osoby z doświadczeniem w zarządzaniu projektami, kierowaniem departamentem marketingu, programowaniem oraz projektowaniem graficznym. To kompletny zespół, który wie dokąd zmierza, choć elastycznie dopasowuje się do szans rynkowych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aktualnie nasza aplikacja "Ucz się języka angielskiego" jest najbardziej popularną bezpłatną apką do nauki języka obcego w markecie Google Play. Pozostałe programy również znajdują się w czołówce najchętniej pobieranego oprogramowania w marketach platform mobilnych.

Jakie są plany rozwoju?

Zamierzamy rozwijać aplikacje mobilne o kolejne funkcje i w kolejnych językach, a także na nowych systemach operacyjnych, które pojawiają się na rynku. Wprowadzamy i rozwijamy sukcesywnie model freemium dla naszych aplikacji.

Startupy

Dodaj startup