uCoz

inna, informatyka i programowanie, e-commerce
http://uCoz.pl
Finansowanie:
inne, inwestor prywatny
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

uCoz to unikalne narzędzie pozwalające na łatwe stworzenie własnej i w pełni funkcjonalnej witryny za darmo. Świetnie sprawuje się zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów.

Czym jest Wasz projekt?

uCoz to unikalne narzędzie pozwalające na łatwe stworzenie własnej i w pełni funkcjonalnej witryny za darmo. Świetnie sprawuje się zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Mnogość modułów (forum, blog, newsy, galerie) oraz skórek sprawia, że łatwo znaleźć i uruchomić stronę dopasowaną do własnych potrzeb. Więcej informacji: http://ucoz.pl/tour

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem skomplikowanego, długiego i często nieefektywnego procesu tworzenia własnych witryn w sieci. Nasze narzędzie jest przejrzyste oraz intuicyjne co pozwala na szybkie opanowanie funkcji kreatora i tworzenie stron bez specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Bardziej zaawansowani użytkownicy również znajdą coś dla siebie - nie ograniczamy dostępu do kodu strony i pozwalamy na jego zmiany.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Swój projekt kierujemy zarówno dla osób nieobeznanych w świecie IT którzy tworzą swoje pierwsze witryny, osób które nie posiadają budżetu na opłacenie dedykowanego rozwiązania i osób które chcą nauczyć się podstaw tworzenia stron www. Zaawansowani użytkownicy również znajdą tu coś dla siebie - możliwości własnego edytowania stron są praktycznie nieograniczone.

Kto stoi za projektem?

uCoz to międzynarodowy projekt które został stworzony przez uCoz LTD w 2007 roku w Rosji. Od tego czasu został zlokalizowany i wdrożony w 16 wersjach językowych (w tym w polskiej) i posiada ponad 1,3 miliona użytkowników na całym świecie. W Polsce za projekt odpowiada kilkuosobowa grupa tłumaczy, grafików oraz działu marketingu i rozwoju platformy.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w pełni spolonizowany oraz przystosowany do potrzeb polskiego użytkownika. Obecnie posiadamy ponad 40 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i 4 tysiące polskojęzycznych stron w naszej bazie.

Jakie są plany rozwoju?

Zwiększenie zasięgu i rozpoznawalności marki w kraju, zwiększenie świadomości osób szukających darmowych rozwiązań, zwiększenie ilości zarejestrowanych użytkowników i stron stworzonych na naszej platformie.

Startupy

Dodaj startup