UpolujeBooka.pl

kultura i sztuka, rozrywka, edukacja
http://upolujebooka.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

UpolujeBooka.pl - porównywarka cen e-booków z największych polskich księgarni internetowych, oferuje możliwość śledzenia książek i otrzymania informacji kiedy książka będzie w promocji, tak aby nie tracić czasu na codzienne poszukiwania promocji.

Czym jest Wasz projekt?

Projekt UpolujeBooka.pl jest odpowiedzią na potrzeby rynku ze szczególnym uwzględnieniem cen książek elektronicznych. Wielu właścicieli czytników nie kryje niezadowolenia z faktu, że e-booki - względem książek papierowych - są po prostu za drogie. UpolujeBooka.pl - porównywarka cen e-booków z największych polskich księgarni internetowych, oferuje możliwość śledzenia książek i otrzymania informacji kiedy książka będzie w promocji, tak aby nie tracić czasu na codzienne poszukiwania promocji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Głównym problemem jest to, że ciężko jest szukać e-booka, wiele księgarni ma wyłączność na wydawnictwo i nie znając szczegółów o książce musimy przedzierać się przez wiele księgarni w poszukiwaniu książki. UpolujeBooka.pl - to miejsce które rozwiązuje wiele problemów dotyczących polowania na promocyjne oferty książkowe, wystarczy zaznaczyć która książka nas interesuje a system sam będzie monitorował zmiany ceny i wyśle odpowiednią informacje na e-mail kiedy cena ulegnie obniżeniu. Dodatkowo możemy śledzić pojawiające się nowości z ulubionych kategorii bądź wybranych autorów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest kierowany do osób które już korzystają z ebooków i wiedzą, że promocje na ebooka potrafią sięgać nawet 90 % - przykład z 1 stycznia (ebookpoint.pl), gdzie książka która kosztuje 99 zł została przeceniona na 9,90 zł.

Kto stoi za projektem?

Projekt został stworzony przez Marcina Łukiańczyka, który w branży e-commerce działa już od przeszło 10 lat i doszedł do wniosku, że chciałby pomóc innym w polowaniu na promocje.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt ruszył w wersji beta 1 stycznia, w tej chwili przechodzi do fazy finalnej.

Jakie są plany rozwoju?

W chwili obecnej pracujemy nad dodatkowymi dużymi księgarniami, tak aby zwiększyć jeszcze bardziej ilość unikalnych ofert znajdujących się na stronie. Cały czas też pracujemy nad "szlifowaniem" oferty którą mamy w systemie, gdyż nie wszystkie pozycje zostały finalnie zweryfikowane przez redaktorów. Dalsze plany, to tak naprawdę też jest uwarunkowane tym, czego będą potrzebowali jeszcze użytkownicy.

Startupy

Dodaj startup