Velgid

marketing i reklama, e-commerce, biznes i finanse
http://velgid.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Velgid.com to nowoczesna sieć afiliacyjna. Budujemy społeczność Wydawców, czyli osoby posiadające serwisy internetowe i chcące promować sklepy internetowe, oraz Reklamodawców - właścicieli sklepów internetowych, którzy potrzebują promocji i reklamy w Internecie. W dobie dzisiejszego internetu, nie jest łatwo trafić ze swoim produktem do odpowiedniej grupy Klientów. Chcemy pomóc właścicielom sklepów internetowych rozpocząć swoje działania marketingowe. Uświadamiamy Reklamodawców jak ważna jest reklama w Internecie oraz, że nie musi ona dużo kosztować.

Jaki problem rozwiązujecie?

Naszą ideą jest marketing efektywnościowy. Dajemy Reklamodawcom oraz Wydawcom odpowiednie narzędzia do rozpoczęcia swoich działań marketingowych. Zbieramy masę informacji o naszych Klientach budując bazę danych potrzebną do wygenerowanie skutecznej kampanii reklamowej. Dzięki analizie w czasie rzeczywistym BigData, jesteśmy o krok do przodu. Trafiamy do odpowiedniej grupy Klientów w odpowiednim czasie. Dzięki temu nasi Reklamodawcy mają wyższe konwersje sprzedaży dzięki programowi partnerskiemu, a Wydawcy większe zarobki. Wszystkie nasze rozwiązania są autorskie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt Velgid.com skierowany jest do osób chcących promować swój sklep w internecie oraz osób które chciałyby zarabiać na reklamie. Oferujemy4 modele rozliczeń - CPS, CPC ,CPL oraz CPM. Każdy znajdzie coś dla siebie. Projekt przyda się najbardziej właścicielom sklepów, ponieważ to dzięki Velgid.com, będą mogli zarządzać wszystkimi swoimi kanałami sprzedaży - Wydawcy, RTB, social media, email remarketing. Dowiedzą się skąd przychodzi Klient, co kupuje, co ogląda, w jaką reklamę klika, ilu Klientów opuszcza sklep i porzuca koszyka zakupowy, jacy Wydawcy są najskuteczniejsi itp.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi firma Interadv Sp. z o.o, składająca się z 5 osób z bogatym doświadczeniem w budowie startupów oraz sieci afiliacyjnych. Nasz doświadczony zespół codziennie rozwija projekt, wdrażając coraz to ciekawsze rozwiązania. Dział marketingu codziennie pomaga Reklamodawcom w budowaniu własnych kampanii reklamowych. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, dzięki czemu nikt nie pozostaje bez pomocy specjalisty.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie współpracujemy z ponad 150 serwisami internetowymi oraz 120 Reklamodawcami (sklepami internetowymi). Posiadamy programy partnerskie praktycznie z każdej kategorii. Projekt Velgid.com posiada także rozbudowane API, 3 panele zarządzające, forum dyskusyjne, autorski system śledzący zamówienia, serwer analizy danych BigData. Na dzień dzisiejszy generujemy około 10 000 unikalnych wejść do sklepów.

Jakie są plany rozwoju?

Plany na dalszy rozwój są bardzo ambitne - krótko mówiąc namieszamy trochę na polskim rynku e-commerce. Velgid.com obecnie jest społecznościową siecią afiliacyjną, jednak w najbliższym czasie planujemy uruchomić 2 nowe usługi powiązane z projektem. 

Startupy

Dodaj startup