VENUE

sport, kultura i sztuka, rozrywka, turystyka, społeczność
http://venue.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

VENUE to portal umożliwiający organizowanie towarzystwa na różnego typu wydarzenia w danym mieście. Wycieczka w góry, na łódki, podróż autostopem, wypad na koncert, do kina, teatru, rower, rolki, czy zagranie w piłkę - często nasi znajomi nie mogą nam towarzyszyć.

Czym jest Wasz projekt?

VENUE to portal umożliwiający organizowanie towarzystwa na różnego typu wydarzenia w danym mieście. Wycieczka w góry, na łódki, podróż autostopem, wypad na koncert, do kina, teatru, rower, rolki, czy zagranie w piłkę - często nasi znajomi nie mogą nam towarzyszyć. W ramach VENUE chcemy pomóc przy organizacji ludzi na tego typu wydarzenia żeby wspólnie się bawić i poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Jaki problem rozwiązujecie?

Sporo osób rezygnuje z dobrej zabawy (koncert, podróż, zagranie w piłkę na plaży) bo znajomi nie mają możliwości się z nimi zabrać, lub mają inne zainteresowania. Zdarza się, że studenci pierwszego roku przybywając do nowego miasta, nie znają nikogo z kim mogliby wspólnie spędzić aktywnie czas. W znalezieniu znajomych pomoże im nasza platforma.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest do młodych, aktywnych ludzi którzy lubią poznawać fajne towarzystwo.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi grupka ludzi, która poznała się przy okazji wypadu na Opener'a 2012, oraz kilka innych osób którym spodobała się idea wspólnych wypadów. Każdy może wziąć aktywny udział w projekcie, wystarczy się z nami skontaktować. Pomysłodawcą VENUE jest Bogumił Gargula.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Mamy około tysiąc zarejestrowanych użytkowników i to bez wkładu finansowego w reklamę. Organizujemy spotkania "przy piwie" oraz inne wydarzenia (pikniki, wypady na kręgle, rowery, spotkania integracyjne przed koncertami) na które przychodzi coraz więcej osób. Ludzie umawiają się na różne wydarzenia również bez naszego udziału.

Jakie są plany rozwoju?

Reklama w większych miastach Polski (ulotki, wlepy) oraz usprawnienie portalu. Stworzenie bazy VENUE na festiwalach tak, aby każdy kto przyjedzie sam mógł poznać nowych ludzi i dobrze bawić się w grupie pozytywnych osób.

Startupy

Dodaj startup