VideoID.pl

kariera i rekrutacja, kultura i sztuka, grafika i design
www.videoid.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

W VideoID zajmujemy się tworzeniem filmów o ludziach – video-wizytówek (VID).

Czym jest Wasz projekt?

W VideoID zajmujemy się tworzeniem filmów o ludziach – video-wizytówek (VID). Jest to krótki, artystyczny, dynamiczny oraz spersonalizowany film przedstawiający pasje, poglądy, doświadczenia, ambicje, inspiracje naszego bohatera, zrealizowany w dowolnym miejscu: studio, dom, praca, plener.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dajemy ludziom artystyczne, nowoczesne, zgodne z aktualnymi trendami narzędzie do autoprezentacji innymi słowy umożliwiamy im wybicie się z tłumu, w gąszczu szarych, zwykłych, schematycznych, papierowych CV.

Do kogo kierujecie swój projekt?

VID przeznaczony jest dla osoby wykonującej dowolny zawód! Biznesmen, polityk, trener, prawnik, gwiazda, projektant mody, modelka, programista, grafik, szkoleniowiec, wykładowca, dziennikarz, aktor, naukowiec, prezenter, fotograf, czy osoba aspirująca dostać wymarzoną pracę w kraju lub za granicą. Musi ona tylko chcieć się lepiej zaprezentować! Po to, aby pozyskać nowych klientów, podnieść swój prestiż, uzupełniając swoje portfolio o kreatywną prezentację siebie, czy też zwiększyć szanse na awans.

Kto stoi za projektem?

Dominik Rusinek - 21. UEK, MSG. Pomysłodawca, współzałożyciel. Kiedyś redaktor naczelny, kierownik produkcji. Iggy Pacanowski - 19. Maturzysta. W tym wieku ma na koncie teledyski dla Universal Polska. Tomasz Baliński - 23. AK, prawo. Zdążył być głównym już merchandiserem w Sony. Witek Dajek - 21. Operator/montażysta. Po prostu młody i zdolny. Towarzysze z Krakowa... http://videoid.pl/o-nas

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Start naszego projektu można datować na połowę kwietnia tego roku. Do tej pory współpracą z nami zainteresowany jest m.in Poseł Janusz Palikot, którego kilka tygodni temu odwiedziliśmy w sejmie, czy renomowani trenerzy biznesu.

Jakie są plany rozwoju?

W naszych głowach zrodziła się wizja, którą nazwaliśmy PR House :), a mamy na myśli agencję będącą środowiskiem wszelakich specjalistów mogących świadczyć kompleksowe usługi z dziedziny Personal Branding, a poza tworzeniem video-wizytówek mam na myśli tworzenie spersonalizowanych, imiennych stron o domenie w charakterze www.adamkowalski.com, czyli wykonanie sesji fotograficznej, zaprojektowanie grafiki na stronę, przygotowanie całej identyfikacji, PR w mediach, film, ect :).

Startupy

Dodaj startup