VISITEO.pl

inna, marketing i reklama, aplikacje
http://visiteo.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Platforma VISITEO.pl to narzędzie służące do umawiania wizyt przez internet. W ramach platformy klient otrzymuje również prywatną stronę www z możliwością podpięcia unikalnej domeny, grafiki, edycji tekstów i zdjęć na stronie.

Czym jest Wasz projekt?

Platforma VISITEO.pl to narzędzie służące do umawiania wizyt przez internet. W ramach platformy klient otrzymuje również prywatną stronę www z możliwością podpięcia unikalnej domeny, grafiki, edycji tekstów i zdjęć na stronie. Zarządzanie wizytami odbywa się za pomocą panelu administracyjnego dostępnego z poziomu www bądź przez aplikacje mobilne Android lub iOS (Apple). Zarówno klient jak i osoba rejestrująca wizytę powiadamiani są o statusach ich wizyt za pomocą wiadomości SMS przychodzących na ich podane numery telefonu. Tworzymy również bazę danych wszystkich lekarzy, weterynarzy etc.

Jaki problem rozwiązujecie?

Korzystając z naszej platformy klient nie musi już nosić papierowego kalendarza, wystarczy mu telefon lub laptop. Wpisanie nowej wizyty do systemu trwa krócej niż zapisanie jej na kartce kalendarza, nie trzeba podawać imienia, nazwiska, wystarczy wybrać godzinę i datę wizyty i kliknąć "dodaj". Dodatkowo dodając numer telefonu zyskujemy identyfikację klienta na później, uzupełniając także imię i nazwisko tworzymy późniejszą bazę z możliwością podglądu historii wizyt danej osoby. Zapewniamy również prywatną stronę www bez ponoszenia dodatkowych kosztów tj. serwer.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Platforma nakierowana jest na wszystkich tych którzy umawiają swoich klientów na wizyty czyli np. lekarze, weterynarze, kosmetyczki, mechanicy, masażyści etc. Kierujemy ją do tych wszystkich, którym wygodniej jest nie nosić 0,5 kg kalendarza w torbie, zwłaszcza wtedy kiedy możemy wszystko mieć w swoim telefonie czy laptopie.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi ... 2 programistów, którzy jakieś 5 miesięcy temu wpadli na ten sam pomysł tego samego dnia i tak się akurat przypadkiem trafiło że dotychczas pracowali ze sobą w jednej firmie. Nie stoi za nami żaden potężny kapitał tak więc wszystko co mamy finansowaliśmy z własnej kieszeni.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Platforma jest w 100% ukończona, posiada wszystkie zakładane od początku funkcjonalności, absolutnie wszystko działa i czeka na klientów :-). Z racji że wystartowaliśmy dosłownie przed chwilą to jesteśmy na etapie zbierania klientów.

Jakie są plany rozwoju?

Już w tej chwili możemy powiedzieć że w produkcji mamy aplikację na Androida (wkrótce także na iOS) za pomocą której będziemy mogli wyszukać w swojej okolicy (ale nie tylko) np. lekarza czy mechanika a także umówić się z nim na wizytę :-) W aplikacji będzie także kilka innych możliwości o których jeszcze nie chcę pisać, niech to pozostanie niespodzianką.

Startupy

Dodaj startup