webcheck.me

informatyka i programowanie, e-commerce, aplikacje
https://webcheck.me
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Webcheck.me to skaner stron internetowych. Wystarczy podać adres strony a kompleksowy silnik analityczny niczym kombajn zbierze dane z strony www a następnie wyprodukuje estetyczny i przejrzysty raport.

Czym jest Wasz projekt?

Webcheck.me to skaner stron internetowych. Wystarczy podać adres strony a kompleksowy silnik analityczny niczym kombajn zbierze dane z strony www a następnie wyprodukuje estetyczny i przejrzysty raport.

Jaki problem rozwiązujecie?

Strony www to bardzo skomplikowane struktury. Mnogość technologi i rozwiązań, zalecanych praktyk powoduje że bardzo ciężko sprawdzić czy strona www nie będzie sprawiała problemów naszym użytkownikom. Czasem wystarczy wdrożyć drobną poprawkę by wyszukiwarka zaindeksowała nas skuteczniej. Czasem strona nie jest kompatybilna z egzotyczną przeglądarką. Ponad 40 modułów skanujących pozwala upewnić się że strona www pod każdym kątem jest wysokiej jakości.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do właścicieli stron www i osób technicznych zajmujących się stronami internetowymi.

Kto stoi za projektem?

Wrocławska firma whitehats.pl - specjaliści od bezpieczeństwa i rozwijania innowacyjnych projektów. Zespół składa się z absolwentów lokalnych uczelni którzy miast udać się na wygodny etat w korporacji, postanowili produkować rozwiązania najwyższej jakości.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt początkowo powstał jako wewnętrzny projekt, następnie ujrzał światło dzienne prawie na początku 2012. Powoli kończy się etap zbierania feedbacku od użytkowników i szykujemy się do przeprojektowania interfejsu - by narzędzie było jeszcze lepsze. Ponad 1500 zarejestrowanych użytkowników, parę tysięcy przeskanowanych stron www.

Jakie są plany rozwoju?

Zbieramy opinie użytkowników i pracujemy nad nowym interfejsem. Prowadzimy rekrutację programistów - mamy pomysły na ponad 100 kolejnych modułów analitycznych - chcemy być liderem kompleksowych skanerów www.

Startupy

Dodaj startup