Willing

sport, zdrowie i uroda, kultura i sztuka, rozrywka, moda i uroda, turystyka, społeczność, zakupy grupowe, aplikacje
https://willing.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Willing jest miejscem, w którym w łatwy i szybki sposób, za pomocą smartfonu lub komputera, znajdziemy osoby poszukujące aktywności, które podzielają nasze pasje i zainteresowania. Willing umożliwia zarówno znalezienie interesującego nas zajęcia, jaki i dodanie własnego wydarzenia, do którego szukamy uczestników. Eventy, podzielone na kilka kategorii, dopasowane są do naszego profilu oraz wybranego miejsca - np. danego miasta czy województwa.

Jaki problem rozwiązujecie?

Willing aktywizuje społeczeństwo. Dzięki angażowaniu się w różne wydarzenia organizowane przez osoby, które nie znamy, pozwala na poznawanie nowych ludzi. Umożliwia także znalezienie osób chętnych do wydarzenia, które to my chcemy zorganizować, zapewniając przy tym wszystkie potrzebne narzędzia (od zdefiniowania szczegółów wydarzenia, przez ustalenie profilu "idealnego uczestnika", po platformę do komunikacji zarówno w trakcie trwania ogłoszenia, jak i po - w gronie samych uczestników).

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do osób aktywnych fizycznie, nudzących się, chcących poznać nowych ludzi, spragnionych przygód, ale też pomysłodawców ciekawych przedsięwzięć i idei, szukających uczestników do swojego wydarzenia.

Kto stoi za projektem?

Projekt sfinansowany był ze środków własnych przez jedną osobę, która jednocześnie była pomysłodawcą, grafikiem i przede wszystkim programistą (jednym z dwóch).

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt realizowany był przez okres ponad 2 lat. Willing wystartował w grudniu 2015 roku. Obecnie nasze działanie skupione są na promocji produktu i pozyskiwaniu pierwszych użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Poza dotarciem z produktem do jak największej liczby osób, nasz cel na najbliższy okres to poprawa stabilności działania platformy - zarówno serwisu www jaki i samej aplikacji.

Startupy

Dodaj startup