Wirtualny Zarządca

płatności i rozliczenia, prawo i przepisy, edukacja, e-commerce, biznes i finanse, produktywność
www.wirtualnyzarzadca.com.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Wirtualny Zarządca to innowacyjna i jedyna w Polsce infrastruktura, która umożliwia zdalne zarządzanie i realizowanie płatności dla klientów indywidualnych, nadzoruje terminy obowiązujących ich umów oraz wspiera w procesie renegocjowania warunków. Priorytet działalności Wirtualnego Zarządcy to zapewnienie najwyższej jakości kompleksowych usług płatniczych i zarządczych. Od początku działalności Wirtualny Zarządca koncentruje się na wdrażaniu unikatowych rozwiązań, umożliwia swoim klientom uwolnić czas i skierować go na obszary bardziej dla nich satysfakcjonujące oraz umożliwia zwiększyć ich dochody.

Jaki problem rozwiązujecie?

Korzystanie z Wirtualnego Zarządcy, który za Ciebie realizuje wszystkie płatności, pilnuje terminowości umów oraz wykonuje indywidualne zlecenia w zależności od Twoich potrzeb, pozwala Tobie uwolnić czas i zaoszczędzić dziesiątki godzin w miesiącu, które musiałbyś poświęcić na odszukiwanie aktualnych rachunków, szukanie ofert oraz weryfikowanie ich zapisów regulaminowych, logowanie się do banków, operatorów, wprowadzania wszystkich wymaganych danych do przelewów i ich akceptowania. Dzięki Wirtualnemu Zarządcy uwalniasz swój czas, który poświęcasz rodzinie, pasji, własnym celom i marzeniom.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Usługi Wirtualnego Zarządcy dedykowane są przede wszystkim do grona pracowników dużych firm i korporacji, którzy w atmosferze dynamizmu pracy z reguły nie mają czasu lub chęci na zajmowanie się sprawami prywatnymi po całym dniu pracy. Aczkolwiek z usług Wirtualnego Zarządcy może korzystać każdy, kto chce odciążyć się od obowiązku opłacania rachunków, realizacji zleceń, pamiętania terminów wiążących umów i załatwiania formalności z nimi związanych oraz każdy kto po pracy chce zyskać dodatkowy czas wolny.

Kto stoi za projektem?

Wirtualny Zarządca to projekt tworzony i wspierany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem od finansów i prawa w zakresie zarządzania operacyjnego oraz nadzoru formalnego, a także kompetencje branżystów do podnoszenia i rozwoju standardu życia.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt Wirtualnego Zarządcy jest kompletny pod kątem formalnym, biznesowym i strategicznym. Mamy zawarte umowy strategiczne z naszymi parterami jako dostawcami poszczególnych usług dla zapewnienia kompleksowego łańcucha obsługi klienta. Aktualnie projekt jest na etapie wprowadzania na rynek swoich usług jako oferta dla klientów indywidualnych, firm i korporacji.

Jakie są plany rozwoju?

Projekt zakłada wprowadzenie usług Wirtualnego Zarządcy jako uzupełnienie oferty produktów premium naszych partnerów strategicznych współpracujących z milionami klientów indywidualnych oraz firmowych. Ponadto firma koncentruje się na pozyskiwaniu kluczowych klientów w branżach wyróżniających się wysokimi nakładami finansowymi przeznaczanymi na wspieranie pracowników, zwiększaniu ich lojalności i produktywności.

Startupy

Dodaj startup