WPSEO

inna, informatyka i programowanie, marketing i reklama, e-commerce
ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa
Finansowanie:
inkubator
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

WPSEO to innowacyjne narzędzie służące do szybkiego tworzenia wartościowego zaplecza SEO. Pozwala w łatwy i sprawny sposób zarządzać dużą ilością stron i blogów opartych na systemie WordPress.

Czym jest Wasz projekt?

WPSEO to innowacyjne narzędzie służące do szybkiego tworzenia wartościowego zaplecza SEO. Pozwala w łatwy i sprawny sposób zarządzać dużą ilością stron i blogów opartych na systemie WordPress. Mechanizm WPSEO oparty jest na nowoczesnym hostingu, uwzględniającym najwyższe parametry w tym: największą ilość adresów IP z różnych klas „C”, różne geolokalizacje i Data Center. Całość w znaczący sposób wpływa na poprawę pozycji poszczególnych stron w wynikach organicznych Google.

Jaki problem rozwiązujecie?

WPSEO przyczynia się do optymalizacji kosztów poprzez oszczędność czasu i obniżenie wydatków na dzierżawę serwerów oraz zatrudnienie dodatkowych pracowników. Narzędzie automatyzuje większość procesów wykonywanych na poszczególnych WordPressach, co umożliwia ich pełny monitoring i bieżącą kontrolę z jednego panelu administracyjnego. Zaawansowane czynności na stronach zapleczowych i blogach dzięki WPSEO można wykonać za pomocą jednego lub dwóch kliknięć. Narzędzie zapewnia również lepszą ochronę bezpieczeństwa posiadanego zaplecza.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Narzędzie kierowane jest do wszystkich osób i firm zajmujących się pozycjonowaniem stron www. Daje możliwość zwiększenia ilości Klientów poprzez usprawnienie realizowanych usług. Osobom rozpoczynającym przygodę z SEO pomaga w łatwy sposób wykonać skomplikowane czynności, wymagające zwykle dużej wiedzy. WPSEO pomaga również zarządzać siecią autorskich blogów, wspomagając pracę PR-owców i marketingowców, a w branży e-commerce umożliwia szybkie i łatwe tworzenie oraz pozycjonowanie stron produktowych.

Kto stoi za projektem?

Twórcą WPSEO jest SEOWAY Sp. z o.o. Firma na co dzień dostarcza wysoce specjalistyczne narzędzia ułatwiające procesy pozycjonowania stron internetowych. Dla projektu pozyskano finansowanie z funduszu dla start-upów AerFinance Ventures, w ramach Działania 3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, wspierającego rozwój innowacyjnych biznesów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

WPSEO jest w tym momencie w pełni działającym narzędziem, z którego korzysta już wielu zadowolonych klientów, zajmujących się pozycjonowaniem stron www.

Jakie są plany rozwoju?

W chwili obecnej planujemy jak najszerzej rozpropagować korzyści płynące z wykorzystania WPSEO w codziennej pracy. W oparciu o opinie i sugestie osób, korzystających z narzędzia nieustannie rozwijamy oraz wprowadzamy nowe funkcje i usprawnienia, które przyczyniają się do poprawy jakości pracy Specjalistów SEO i osób związanych z branżą marketingu i PR.

Startupy

Dodaj startup