Zaduma.pl

inna
http://zaduma.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo
Udostępnij:

Zaduma.pl to serwis internetowy będący platformą dla profesjonalnej sieci usług pogrzebowych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowych oraz doradztwie związanym ze wszystkimi usługami powiązanymi.

Czym jest Wasz projekt?

Zaduma.pl to serwis internetowy będący platformą dla profesjonalnej sieci usług pogrzebowych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowych oraz doradztwie związanym ze wszystkimi usługami powiązanymi. Umożliwiamy rodzinom i bliskim osób zmarłych skorzystanie z następujących usług: nekrologi i kondolencje, usługi pogrzebowe, transport ciał, diamenty pamięci, wieńce pogrzebowe, mowy pogrzebowe, nagrobki, trumny i urny, opieka nad grobami, wspomnienia zmarłych, odszkodowania, ubezpieczenia oraz pomoc psychologiczno-terapeutyczna.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi, nekrologi i kondolencje dotrą do wszystkich zainteresowanych osób, a nie wyłącznie do czytelników danego tytułu prasowego. Zamawiający wypełnia intuicyjny formularz na stronie internetowej, następnie wybiera spośród unikalnych projektów graficznych, wpisuje max. 50 numerów telefonów komórkowych należących do rodziny oraz znajomych osoby zmarłej oraz dokonuje płatności online. Gotowy nekrolog lub kondolencje zostaną zamieszczone na stronie internetowej Zaduma.pl oraz wysłane automatycznie w postaci MMS na numery telefonów komórkowych podane w formularzu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Grupę docelową stanowią użytkownicy Internetu, którzy stracili bliską osobę i stoją przed emocjonalną decyzją wyboru usług pogrzebowych. Grupa docelowa definiowana jest przez potrzebę – utrata bliskiej osoby. Nie ma znaczenia wiek oraz płeć. Będą to zazwyczaj osoby z wykształceniem przynajmniej średnim i wyższym, regularnie korzystające z Internetu, świadome rynku usług internetowych, otwarte na nowinki rynkowe.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi firma Zaduma sp. z o.o. z Bydgoszczy.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Po wielomiesięcznych przygotowaniach serwis internetowy ruszył w pierwszej połowie lutego 2014 r. Nawiązaliśmy już współpracę z wieloma firmami świadczącymi usługi powiązane z rynkiem funeralnym. W tej chwili kompletujemy listę partnerskich zakładów pogrzebowych z wybranych miejscowości na obszarze wszystkich województw. Skupiamy się na tym, aby nasze usługi kompleksowo zaspokajały potrzeby emocjonalne i formalne swoich klientów. Poprzez przemyślane działania marketingowe budujemy wizerunek Zaduma.pl jako firmy wiarygodnej i profesjonalnej.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy objąć zasięgiem działania całą Polskę, natomiast nasz system nadawania nekrologów może stać się doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych nekrologów gazetowych. Zamierzamy stać się pierwszą firmą, która na masową skalę przeniesie nekrologi z drukowanych gazet na ekrany urządzeń mobilnych. Zaduma.pl to platforma, na której propagowane będzie nowoczesne podejście do usług pogrzebowych oraz nowa interpretacja tematyki śmierci. Pokażemy, że temat odchodzenia, pochówku czy też żałoby to nie powinny być tematy tabu.

Startupy

Dodaj startup