Zamówienia 2.0

prawo i przepisy, biznes i finanse, zakupy grupowe
http://www.zamowienia20.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium
Udostępnij:

Umożliwiamy monitorowanie zamówień publicznych. Udostępniamy obszerne raporty rynku przetargów w Polsce. Publikujemy zbiorcze informacje o zamawiających i beneficjentach. Jesteśmy jedynym serwisem prowadzącym pełne rankingi zamawiających i beneficjentów.

Branża: prawo i przepisy,

Finansowanie: własne

Model biznesowy: usługi premium

Adres: www.zamowienia20.pl

 

 

Czym jest Wasz projekt?

Umożliwiamy monitorowanie zamówień publicznych. Udostępniamy obszerne raporty rynku przetargów w Polsce. Publikujemy zbiorcze informacje o zamawiających i beneficjentach. Jesteśmy jedynym serwisem prowadzącym pełne rankingi zamawiających i beneficjentów. Jesteśmy serwisem, który pomaga w analizie rynku zamówień publicznych, pomaga w rozpoznawaniu potencjalnej konkurencji i umożliwia odnajdowanie nisz rynkowych. Jesteśmy serwisem, który powinna odwiedzać każda firma planująca bądź uczestnicząca w przetargach publicznych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Ułatwiamy dostęp do informacji związanych z zamówieniami publicznymi. Nasze narzędzia znacznie ułatwiają analizę rynku oraz konkurencji w każdym sektorze biznesowym zamówień publicznych. Ułatwiamy planowanie strategii firm uczestniczących w przetargach na najbliższe miesiące. Umożliwiamy analizę potencjalnych wykonawców i zamawiających. Dostarczamy firmom szybkiej informacji o najnowszych ogłoszeniach.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Obecnie naszymi potencjalnymi klientami są dwa rodzaje podmiotów: - firmy które uczestniczą bądź pragną uczestniczyć w przetargach publicznych w roli wykonawcy - podmioty publiczne, które występują w roli zamawiającego Pragniemy aby w przyszłości naszymi odbiorcami byli również: - pracownicy działający w sektorze zamówień publicznych - prawnicy - specjaliści i eksperci wybranych dzień, których wiedza wymagana jest to realizowania postępowań przetargowych

Kto stoi za projektem?

Za projekt odpowiada firma SIMPLICA Piotr Markowski

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aktualnie (połowa stycznia 2013) uruchomiliśmy usługi z zakresu monitoringu zamówień publicznych oraz raportowania rynku przetargów publicznych. Posiadamy uruchomione podstawowe usługi serwisu dostępne za darmo: Dostęp do aktualnej bazy przetargów oraz repozytorium Dostęp do rankingów beneficjentów i zamawiających wraz ze zbiorczymi danymi Wyszukiwarka beneficjentów i zamawiających i inne Właśnie ruszyliśmy z testami wydajnościowymi monitoringu. Powoli rozpoczynamy kampanią reklamową Mamy aktualnie około 100 odwiedzających dziennie.

Jakie są plany rozwoju?

Aktualnie pracujemy nad systemem w ramach serwisu, który umożliwi: - planowanie grupowych zamówień publicznych - pozyskiwanie i wyszukiwania jednostek publicznych, które dokonują podobnych zakupów - obsługę procesu przygotowania grupowego zamówienia publicznego wraz z utworzeniem grupy zakupowej - i inne Ponadto planujemy rozszerzenie serwisu o kontent merytoryczny związany z zamówieniami publicznymi Planujemy wprowadzenie katalogu specjalistów i ekspertów dziedzinowych których wiedza i doświadczenie jest często bardzo potrzebna w tworzeniu dokumentacji przetargowej.

Startupy

Dodaj startup