zamowwizyte.pl

zdrowie i uroda, e-commerce
www.zamowwizyte.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Serwis www.zamowwizyte.pl to innowacja w rezerwacji usług. Rewolucjonizuje tradycyjny system zapisywania się na wizyty, oraz podejście konsumentów i salonów do tego procesu. Zamowwizyte.pl działa w branży urodowej (np.:usługi fryzjerskie, kosmetyczne, solaria).

Czym jest Wasz projekt?

Serwis www.zamowwizyte.pl to innowacja w rezerwacji usług. Rewolucjonizuje tradycyjny system zapisywania się na wizyty, oraz podejście konsumentów i salonów do tego procesu. Zamowwizyte.pl działa w branży urodowej (np.:usługi fryzjerskie, kosmetyczne, solaria). Daje możliwość rezerwacji wizyt z domu, biura i dowolnego miejsca, w którym aktualnie znajduje się osoba chcąca skorzystać z usługi. Osoba taka korzystając z np. komputera, smartfona, iPhone'a czy tabletu ma dostęp online 24h na dobę do kalendarza swojej kosmetyczki, co umożliwia umówienie się na wizytę nawet po zamknięciu salonu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem znalezienia i rezerwacji usługi w branży kosmetycznej, bez dzwonienia i dopytywania o wolne terminy. Wyobraź sobie, że chcesz skorzystać z fryzjera. Nic prostszego. Telefon do ręki, wchodzisz na www.zamowwizyte.pl, wybierasz miasto, interesującą usługę i dogodny termin. Podajesz imię, nazwisko i nr telefonu. Potwierdzenie dokonania rezerwacji dostajesz smsem. Płatności za usługę dokonujesz online lub w salonie. Rozwiązujemy również problem zarządzania kalendarzem dla salonów AllinOne. Każdy salon ma login i hasło do panelu, którym może zarządzać online z każdego miejsca.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Z jednej strony nasz serwis skierowany jest do konsumentów, którzy korzystają z usług kosmetycznych, fryzjerskich itp. Nasi konsumenci to użytkownicy Internetu, nowoczesnych telefonów. Osoby dbające o swój wygląd i zdrowie, prowadzący aktywny tryb życia. Z drugiej strony projekt skierowany jest do salonów z branży urodowej: salonów kosmetycznych, salonów masażu, fryzjerskich, zakładów usług związanych z dbaniem o zdrowie i urodę, centrum spa, masażu i rehabilitacji.

Kto stoi za projektem?

Projekt został w całości stworzony i sfinansowany przez cztery osoby, które stworzyły spółkę – zamowwizyte.pl Sp. z o. o.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aktualnie portal funkcjonuje w 100%. Obecnie jesteśmy na etapie powiększania bazy salonów. Na wiosnę 2014 roku planowana jest kampania promujące serwis.

Jakie są plany rozwoju?

Każdego dnia powiększamy bazę salonów w naszym portalu oraz szukamy partnerów do współpracy na każdej płaszczyźnie, która jest powiązana z branżą „urodową” i nie tylko. Chcemy, żeby zamowwizyte.pl było ekspertem i liderem rynku w rezerwowaniu usług online. Chcemy wspierać salony, aby pozyskały możliwość zarządzania oraz kontroli nad salonem online.

Startupy

Dodaj startup