Zapłać To - Jak zyskać na SMS Premium?

marketing i reklama
http://zaplac.to
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Projekt jest platformą umożliwiającą użytkownikom zarobek na treściach zamieszczonych na ich stronach www poprzez system SMS Premium. Użytkownik dokonuje szybkiej rejestracji, sam wybiera stawkę oraz interesujący go numer, a następnie w prosty sposób dokonuje implementacji na swojej witrynie.

  • Branża: marketing i reklama
  • Finansowanie: własne
  • Model biznesowy: pośrednictwo

Czym jest Wasz projekt?

Projekt jest platformą umożliwiającą użytkownikom zarobek na treściach zamieszczonych na ich stronach internetowych poprzez system SMS Premium. Użytkownik dokonuje szybkiej rejestracji, sam wybiera stawkę oraz interesujący go numer, a następnie w prosty sposób dokonuje implementacji na swojej witrynie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Na naszym rynku funkcjonuje wiele firm oferujących różnego rodzaju usługi mobilne. Są one jednak nastawione głównie na zarobek i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że bardzo często zamiast ułatwiać, komplikują one swoim klientom prowadzenie działalności.

My, podczas wielu lat działalności, nauczyliśmy się, że tym, co poza korzystnymi warunkami finansowymi najbardziej przyciąga klientów są wszelkie uproszczenia i ułatwienia. W związku z tym przy tworzeniu systemu staraliśmy się znaleźć atrakcyjne wyważenie pomiędzy warunkami finansowymi a prostotą użytkowania.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszą usługę kierujemy głównie do administratorów i właścicieli portali internetowych, blogów, różnego rodzaju aplikacji online, gier MMO i wszystkich, którzy mają swój oryginalny pomysł na zarabianie w sieci.

Jaka jest Wasza konkurencja? Co jest Waszą przewagą nad nią?

Sam rynek transakcji mobilnych w Polsce według szacunków ma w ciągu trzech lat osiągnąć poziom ponad 9 miliardów dolarów. Nic więc dziwnego, że konkurencja w tym segmencie działalności jest bardzo duża.

Platformę „Zapłać To” wyróżniają jedne z najniższych stawek prowizji na rynku. Ponadto w przeciwieństwie do konkurencji staramy się maksymalnie ułatwiać proces rejestracji. Cały system przystąpienia do usługi zajmuje zaledwie kilka minut. Nie wymagamy skomplikowanego systemu przesyłania dokumentów i bardzo chętnie współpracujemy również z osobami niepełnoletnimi, z którymi podpisujemy umowę o dzieło.

Co ważne, w „Zapłać To” nie ma żadnych ukrytych kosztów i przystąpienie do programu nie wymaga wkładu własnego na żadnym etapie współpracy. Tym samym, potencjalny użytkownik nie ponosi żadnego ryzyka finansowego.

Jaki jest Wasz model biznesowy?

Serwis czerpie przychody z prowizji pobieranej od każdego SMS-a.

Kto stoi za projektem?

Platforma „Zapłać To” stworzona została przez firmę Just Mobile. Nad jej obsługą czuwa kilku specjalistów od marketingu mobilnego, którzy zdobyli doświadczenie przy największych kampaniach w kraju i Europie. Naszym partnerom oferujemy stałe wsparcie techniczne.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

System działa już od kilku miesięcy. Przeszliśmy już wszystkie etapy testów i usługa działa w 100% stabilnie.

Mamy w tej chwili kilkudziesięciu stałych partnerów. Większość z nich prowadzi duże, kojarzone w sieci, projekty. Znajdują się wśród nich gry MMO, kilka aplikacji rozrywkowych czy system lokalizacji pomocy drogowej.

W jaki sposób projekt jest finansowany?

Projekt jest finansowany ze środków własnych oraz już częściowo z przychodów jakie przynosi.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym najświeższym pomysłem jest dedykowany platformie blog, na którym analizujemy wiele ciekawych zagadnień związanych z marketingiem mobilnym. Zależy nam na tym, żeby stał się on miejscem, w którym nasi partnerzy mogliby znaleźć odrobinę inspiracji do dalszego rozwoju biznesowego. Chcemy poprzez tego bloga podzielić się częścią doświadczenia, jakie zdobyliśmy przez lata.

Startupy

Dodaj startup