Zaprojektujmnie.pl

grafika i design, marketing i reklama
http://zaprojektujmnie.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Nasz portal jest miejscem, gdzie można zaprojektować logo poprzez konkurs, w którym biorą udział profesjonaliści, czyli osoby zajmujące się zawodowo grafiką.

Czym jest Wasz projekt?

Nasz portal jest miejscem, gdzie można zaprojektować logo poprzez konkurs, w którym biorą udział profesjonaliści, czyli osoby zajmujące się zawodowo grafiką. Dzięki realizacji konkursu można znaleźć grafika, który rozumie nasze potrzeby, z którym możemy nawiązać stałą współpracę, bo przecież logo to często tylko początek… Na naszym portalu dajemy klientowi narzędzia, które pozwalają mu na łatwą i przyjemną współpracę przy tworzeniu logo w formie konkursu. Nasz projekt chyba najlepiej określają słowa „Chcemy, by projektowanie stało się przyjemnością”.

Jaki problem rozwiązujecie?

Klient-Organizator konkursu: Idea jest prosta, polega na jak największym odciążeniu klienta z niewpływających na ostateczny wygląd logo działań i zostawienie mu najważniejszego i najprzyjemniejszego procesu - uczestnictwa w kreacji swojego logo. My natomiast zajmujemy się wszystkim co nieprzyjemne: regulacjami prawnymi, szukaniem grafików, terminami realizacji, rodzajem plików itp. Nasz portal jest stworzony do konkursów na logo i posiada rozwiązania ułatwiające ich realizację Grafik: Znalezienie klienta do długofalowej współpracy, ułatwienie formalności i pozwolenie, aby skupił się na kreacji

Do kogo kierujecie swój projekt?

Jeśli chodzi o klienta to kierujemy nasz portal głównie do mikro, małych i małych średnich firm. Trzeba pamiętać, że organizacja takiego konkursu może być sposobem na uzyskanie rozgłosu wokół swojej marki. Z drugiej strony są wykonawcy, czyli firmy zajmujące się grafiką. Mamy nadzieje, że będą oni mogli znaleźć przez nas klienta do współpracy na dłużej, logo to w końcu często tylko początek. Z naszej strony chcemy umożliwić im kontakt ze sobą po zakończonym konkursie. W naszej opinii nagroda w konkursie to tylko miły dodatek, konkurs to przecież świetny sposób do promowania się.

Kto stoi za projektem?

Głównymi osobami stojącymi za projektem są: Katarzyna Kandefer, specjalista marketingu z wykształcenia, doświadczenia i pasji, realizuje doktorat z zarządzania projektami oraz Tomasz Winter, ekonomista-analityk z zainteresowaniami związanymi z motywacją i wynagradzaniem. W naszych działaniach wspierają nas także prawnicy i radcy prawni specjalizujący się m.in. w dziedzinach takich jak prawa autorskie czy prawo podatkowe.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt właśnie ruszył, mamy już pierwszy konkurs i pierwsze projekty. Perspektywy następnych konkursów już się rysują, ale na razie nie chcę zapeszać ;-)

Jakie są plany rozwoju?

Kładziemy duży nacisk na oryginalność prac. Dlatego zawęziliśmy grafików do firm, profesjonalistów. Używamy narzędzi pozwalających porównać grafiki do już istniejących, niestety narzędzia nie zawsze są idealne. Ostatnim zabezpieczeniem są graficy, których zachęcamy, aby pisali do nas o nieuczciwej konkurencji, jest to w ich interesie. Niestety musimy się przyznać, że system działa i mamy pierwsze efekty. Ciekawe jak chronią się przed tym problemem osoby niedysponujące takimi narzędziami? Wspieramy uczciwych grafików w walce z tymi, psującymi im renomę i chcemy rozwijać tę formę współpracy.

Startupy

Dodaj startup