ZaufaneKliniki

zdrowie i uroda, e-commerce
zaufanekliniki.pl/
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

ZaufaneKliniki.pl to unikalna encyklopedia wiedzy na temat zabiegów medycznych, oferująca również możliwość wyszukania i umówienia się na zabieg do prywatnej placówki medycznej. Klient trafia na serwis ZaufaneKliniki.pl poprzez wyszukiwarkę Google, a następnie może umówić się na zabieg medyczny w prywatnej placówce medycznej przy pomocy formularza online lub przez infolinię. Umawiając pacjentów do Kliniki Partnerskiej serwis otrzymuje prowizję za każdego pacjenta, który został skierowanego przez ZaufaneKliniki Zabiegi medyczne rozumiane jako zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stomatologiczne, chirurgiczne, kosmetyczne, plastyczne, fizjoterapeutyczne, dietetyczne, rehabilitacyjne.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pacjenci poszukujący wiedzy na temat przebiegu interesującego zabiegu medycznego nie uzyskują wyczerpującej i wiarygodnej informacji na ten temat. Brakuje w Internecie kompleksowej informacji na temat zabiegu, z jednoczesną możliwością znalezienia placówki medycznej, w której może zostać wykonany zabieg.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Rozwiązanie jest kierowane do dwóch odbiorców: - prywatne placówki medyczne, - pacjent zainteresowany prywatną opieką zdrowotną

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcami są dwie osoby, które opracowały model biznesowy oraz pozyskały kapitał od inwestorów prywatnych. Inwestorzy prywatni to przedsiębiorcy działający w branżach: e-commerce, medycznej, farmaceutycznej i spożywczej.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest już na etapie pierwszych przychodów. Mamy stworzony MVP, który jest testowany na wczesnym rynku. Zbudowaliśmy MVP i jesteśmy na etapie pierwszych przychodów. W trakcie 3 miesięcy od rozpoczęcia działalności osiągnęliśmy następujące rezultaty: • uruchomienie Infolinii, obsługiwanej przez Doradcę Pacjenta, • zbudowanie zespołu przedstawicieli handlowych, pozyskujących partnerskie prywatne placówki medyczne, •około 35 000 UU/mies [wg Google Analytics], • 1162 potencjalnych pacjentów zarejestrowanych w bazie danych, , • 886 klinik w bazie serwisu, • 400 zabiegów medycznych, •60 Klinik Partnerskich

Jakie są plany rozwoju?

Jesteśmy na etapie poszukiwania kapitału zewnętrznego, który umożliwi nam realizację następujących planów rozwoju: *rozbudowanie bazy zabiegów medycznych * pozyskanie 200 prywatnych placówek medycznych, *pozyskanie partnerskich placówek medycznych wszystkich specjalizacji we wszystkich miastach wojewódzkich.

Startupy

Dodaj startup