ZdamyTo.pl

motoryzacja, społeczność, edukacja
www.zdamyto.pl
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
inny, abonament
Udostępnij:

Jest to Projekt stworzenia innowacyjnego portalu dla kandydatów na prawo jazdy. który połączy wysoką jakość i fachowość udostępnianej wiedzy z funkcjonalnościami społecznościowymi.

Czym jest Wasz projekt?

Jest to Projekt stworzenia innowacyjnego portalu dla kandydatów na prawo jazdy. który połączy wysoką jakość i fachowość udostępnianej wiedzy z funkcjonalnościami społecznościowymi. Za pośrednictwem portalu będziemy świadczyć niedostępne do tej pory w kraju e-usługi. Projekt powstał z myślą, żaby jego użytkownicy łatwiej i przyjemniej pomyślnie przeszli egzamin państwowy i zostali dobrymi kierowcami.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dajemy możliwość nie tylko podglądu na egzaminacyjne skrzyżowania, powtórzenia czy też nauczenia się panujących na nim zasad, ale i podzielenia się z innymi zdającymi swoimi wskazówkami i doświadczeniami. Nie każdy dobrze zna miasto, w którym odbywa egzamin. Dzięki ZdamyTo.pl każdy może poznać skrzyżowania miejskie już przed rozpoczęciem kursu. Nie chcemy i nie twierdzimy, że przed ekranem komputera można nauczyć się prowadzić samochód. Można jednak spokojnie przeanalizować i zapoznać się z zasadami ruchu oraz poznać historie innych zdających- tak żeby na egzaminie nic nas nie zaskoczyło.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do osób chcących zdobyć prawo jazdy. Nie tylko tych, którzy są spoza miasta z ośrodkiem WORD i nie znają tamtejszych ulic, ale także wszystkich, którzy chcą powtórzyć i utrwalić wiedzę zdobytą na kursie, dzielić się tym z innymi, kontaktować między sobą i pomagać. Projekt jest również kierowany do szkół jazdy. Znajdą oni w serwisie szeroką ofertę np. promowania swojego ośrodka, możliwość pozyskania nowych klientów czy też dzielenia się fachową wiedzą.

Kto stoi za projektem?

Za Projektem stoi dwójka braci: Sławomir i Piotr Ziajka. Inżynier ruchu drogowego i bankowiec ( pochodzący z małej wsi w województwie dolnośląskim), którzy porzucili swoje posady, aby realizować od dawna wspólnie planowany Projekt. Wspomagają się zapałem i energią młodego redaktora oraz fachową wiedzą bardzo doświadczonego instruktora jazdy z Wadowic.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis przed kilkoma dniami miał już swoją premierę w sieci. Obecnie dostępne są już skrzyżowania większości miast - na realizację czekają ostatnie 7 ośrodków, które zostaną oddane wkrótce. Obecna forma serwisu to początek, do rzutów skrzyżowań zostają systematycznie dodawane fotografie. Cały czas również rośnie liczba samych opracowanych graficznie skrzyżowań wraz z poradami instruktora. Docelowo w każdym z miast będzie można przejrzeć od 60 do nawet 160 skrzyżowań i miejsc z egzaminów na prawo jazdy.

Jakie są plany rozwoju?

Oprócz ciągle roszącej liczby dostępnych skrzyżowań wraz ze zdjęciami dodawane zostaną także animacje - pokazujące jak poruszać się prawidłowo na danym skrzyżowaniu. Zostaną uruchomione również przyjazne i przejrzyste testy z wiedzy teoretycznej. Rozwinięta zostanie również baza szkół jazdy.

Startupy

Dodaj startup