zdjecia-polski.pl

turystyka
http://zdjecia-polski.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Branża: turystyka

Finansowanie: własne

Model biznesowy: reklama

Adres: zdjecia-polski.pl

 


Czym jest Wasz projekt?

Projekt zdjecia-polski.pl powstał motywowany pokazaniem szerszemu gronu tego jakim pięknym krajem jest Polska. Turystyka rozwija się w taki sposób, że wielu z nas woli wyjechać na wakacje do Egiptu niż zwiedzić godne uwagi miejsca w Polsce. Czasami ludzie nie zdają sobie sprawy z faktu, jak ciekawie można spędzić wakacje w Polsce (i to nie koniecznie nad morzem!). Z portalu warto korzystać przede wszystkim dlatego, że można znaleźć tutaj inspiracje na weekendowy czy urlopowy wyjazd. Najważniejsze funkcje to prezentowanie zdjęć ciekawych miejsc i ich opisów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pokazujemy użytkownikom internetu najpiękniejsze miejsca w Polsce. Dzięki serwisowy zdjecia-polski.pl mogą oni znaleźć inspirację na weekendowy czy urlopowy wyjazd. Zdjęcia można przeglądać z podziałem na kategorię i na lokalizację. Łatwo można też skorzystać z wyszukiwarki aby wyszukać nas interesujące miejsce.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz portal najbardziej odpowiada osobom szukającym inspiracji na urlop, a także osobom kochającym turystykę, którzy za pomocą zdjęć zachęcą innych do pozostania w Polsce. Każdy miłośnik turystyki może do portalu dodać własne zdjęcia ciekawych miejsc.

Kto stoi za projektem?

Za projekt w chwili obecnej odpowiadają 2 osoby z firmy Webprof. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu różnych portali internetowych oraz pracy dla największych firm e-commerce w Polsce.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie startu. Został uruchomiony na początku czerwca. Obecnie pozyskujemy zdjęcia miejsc, których w tej chwili jest już ponad 200. Systematyczny rozwój kolejnych lokalizacji przyczyni się do wzrostu atrakcyjności całego projektu.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym celem do końca roku jest pozyskanie przynajmniej 1500 zdjęć oraz 500 użytkowników, którzy dodadzą przynajmniej jedno zdjęcie. Dodatkowo zamierzamy wprowadzić dodatkowe funkcjonalności dla użytkowników, takie jak dzienniki podróży, strona autora, etc.

Startupy

Dodaj startup