ZjemSobie.to

gastronomia, aplikacje
zjemsobie.to
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

ZjemSobie.to jest aplikacją internetową, która pozwala na zlokalizowanie restauracji oraz zamówienie w niej jedzenia.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasza aplikacja pozwala na znalezienie restauracji z daniem, na które mamy ochotę. Nie musimy więc przeszukiwać każdej restauracji osobno. Nasz system zrobi to automatycznie a w dodatku pokaże gdzie zjemy najtaniej i najlepiej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

ZjemSobie.to skierowane jest przede wszystkim do osób, które znajdują się w nowym miejscu np. kurorcie nad morzem i mają problem ze znalezieniem miejsca gdzie zjedzą swoje ulubione danie bądź też danie, na które aktualnie mają ochotę.

Kto stoi za projektem?

Za ZjemSobie.to stoi dwójka młodych ludzi. Marcin Jagielnicki oraz Jeremiasz Mazur. Oboje jesteśmy programistami oraz oboje mamy 20 lat. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz aplikacji mobilnych. Posiadamy również doświadczenie w konstruowaniu układów elektronicznych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest obecnie na etapie tworzenia. Każdego dnia dodajemy do niego kilkaset linii kodu. Chcemy aby w Lutym 2016 roku ZjemSobie.to mogło ujrzeć światło dzienne. Mamy skończony już cały moduł wyszukiwarki oraz moduł zamawiania - a więc dwie najważniejsze rzeczy w aplikacji.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy podejmować współpracę z nowymi lokalami gastronomicznymi tak często jak to tylko jest możliwe. A więc po zakończeniu fazy tworzenia aplikacji zajmiemy się zdobywaniem ogromnej liczby partnerów do naszego katalogu lokali. Mamy również w zanadrzu dodatkowe funkcjonalności, jednakże one zostaną wprowadzone troszeczkę później.

Startupy

Dodaj startup