zjemy.co

gastronomia, e-commerce
http://zjemy.co
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium
Udostępnij:

Zjemy.co to banalnie prosty we wdrożeniu system dla lokali gastronomicznych. Podstawową funkcją systemu jest możliwość przyjmowania zamówień online na dania oferowane w danym lokalu.

Czym jest Wasz projekt?

Zjemy.co to banalnie prosty we wdrożeniu system dla lokali gastronomicznych. Podstawową funkcją systemu jest możliwość przyjmowania zamówień online na dania oferowane w danym lokalu. Brakuje na rynku systemu prostego we wdrożeniu - w zjemy.co jest to bardzo intuicyjne, przyjmować zamówienia można w ciągu kilku minut od rejestracji. Dajemy również właścicielom lokali narzędzie do marketingu - możliwość wysyłania kampanii SMS i email do swoich klientów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dajemy właścicielom lokali proste narzędzie do publikacji swojego menu, przyjmowania zamówień online, komunikacji z klientami i marketingu. Jest to pełen pakiet oprogramowania potrzebny nowoczesnemu lokalowi gastronomicznemu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Produkt kierujemy do małych lokali gastronomicznych oraz sieci. Oferujemy również darmową wersję, więc nawet najmniejszy lokal oferujący jedzenie na dowóz może zweryfikować, czy zamówienia on-line to odpowiedni dla niego kanał sprzedaży - bez ponoszenia kosztów.

Kto stoi za projektem?

Produkt tworzony jest przez Dariusza Stępniaka, który ma już doświadczenie w aplikacjach internetowych typu B2B.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aktualnie obsługujemy kilkadziesiąt małych lokali gastronomicznych, kawiarni oraz restauracji. Planujemy równomierny wzrost, szukamy partnerów biznesowych.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy w pierwszym kwartale 2014 roku wypuścić aplikację mobilną umożliwiającą przeglądanie najbliższych ofert. Mamy nadzieję na ciągły wzrost ilości obsługiwanych lokali.

Startupy

Dodaj startup