Zlecamy

inna, społeczność
http://www.zlecamy.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Zlecamy.pl to wygodny, uproszczony do minimum "formalności" serwis zleceń lokalnych. Naszą ideą jest zlecanie usług w sąsiedztwie i tym chcemy przyciągnąć nowych użytkowników. W dzisiejszych czasach, gdy każdy jest zabiegany i musi szybko załatwić swoje sprawy, serwis Zlecamy.pl przychodzi z pomocą. Kran przecieka lub potrzebujesz porady prawnej? W serwisie Zlecamy.pl możesz dodać zlecenie i czekać, aż fachowcy sami się do Ciebie zgłoszą. Wybierasz zwycięzce i wystawiacie między sobą opinie po wykonaniu usługi. Prosto, szybko i wygodnie. A co najważniejsze, całkowicie bezpłatnie!

Jaki problem rozwiązujecie?

Brak czasu ludzi młodych wchodzących w dorosłe życie. Zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi fachowe pojawia się co najmniej kilka razy w roku. Na pewno, gdy zepsuje się samochód (śmiech). Młodzi mają czas usiąść na chwilę z tabletem i dodać zlecenie, a nie wydzwaniać do kilkunastu osób i prosić się ich o wykonanie usługi po dogodnej cenie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Niewątpliwie zlecanie usług przez Internet jest przyszłością. Kolejne "pokolenia internetu" zaczynają dorosłe życie, a ich czas na załatwianie formalności i szukanie fachowców jest bardzo ograniczony. Teraz wystarczy 5 minut z tabletem, telefonem lub laptopem i można oczekiwać na oferty fachowców.

Kto stoi za projektem?

Zespół stanowią na chwilę obecną dwie osoby: Mariusza Angielskiego - programistę, specjalistę od serwerów oraz Alicję Dziurowicz - specjalistę usability, UI oraz kontaktu biznesowego. Korzystamy dorywczo z usług grafików. Generalnie mamy spore doświadczenie w prowadzeniu serwisów internetowych. Nie jest to pierwszy nasz startup, a samym tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od ponad 10 lat.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania dobrych reklamodawców oraz inwestorów, którzy chcieli by wykorzystać niszę jaką niewątpliwie jest zlecenia usług przez internet. W chwili obecnej serwis jest całkowicie darmowy, lecz pomysłów na jego komercjalizację jest wiele. Na pewno będą dostępne płatne opcje promowania swoich zleceń. Póki co należy się skupić na promocji serwisu, aby znaleźli się użytkownicy chcący z niego korzystać. Gdy jest ruch na stronie, dowolnej, zawsze można zarobić na wiele sposobów. Coś o tym wiemy (śmiech).

Jakie są plany rozwoju?

Najbliższe pół roku to ciągłe inwestycje w reklamę oraz pozycjonowanie strony w przeglądarkach. Szukamy poważnego inwestora z którym możemy założyć spółkę i rozpocząć porządną kampanię reklamową. Mamy kilka asów marketingowych w rękaw

Startupy

Dodaj startup